Lista produktów marki B.Box

Nauka samodzielnego jedzenia i picia jest fascynującym etapem w życiu każdego dziecka. W naszej ofercie umieściliśmy więc akcesoria znanej marki B.Box, dzięki którym Twojemu maluszkowi znacznie łatwiej będzie nauczyć się spożywania napojów i posiłków bez pomocy rodzica. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy.

Bidon niekapek B.Box

B.Box to znana australijska marka stworzona przez dwie mamy: Dannielle Michaels i Monique Filer. Kobiety chciały po prostu znaleźć rozwiązania, które będą ułatwiać młodym rodzicom codzienne życie. Obecnie bidony czy sztućce B.Box są znane i kochane na całym świecie, zarówno przez mamy i tatusiów, jak i ich pociechy.

Stworzony przez markę B.box bidon to prawdziwa innowacja na rynku produktów dla najmłodszych. Słomka została specjalnie obciążona, dzięki czemu podąża za płynem, a dziecko może pić z bidonu, niezależnie od jego kąta nachylenia. Jest oczywiście wymienna, dzięki czemu łatwo jest zachować higienę. W naszej ofercie znalazły się więc nie tylko całe bidony w pięknych, radosnych kolorach idealnych dla najmłodszych, ale też dodatkowe słomki B.Box. Bidon posiada też szczelne zamknięcie, dzięki któremu nie ma ryzyka rozlania zawartości kubeczka. Został wyposażony w poręczne uchwyty, które zdecydowanie ułatwiają maluszkowi korzystanie z bidonu. Produkt doskonale sprawdzi się w domu, na spacerze czy podczas wycieczki.

Pierwsze sztućce od B.Box

Bidon niekapek nie jest jedynym produktem od marki B.Box, ułatwiającym maluchowi zdobywanie nowych umiejętności. Na uwagę zdecydowanie zasługują również innowacyjne sztućce, dzięki którym samodzielne spożywanie pierwszych posiłków stanie się znacznie prostsze. Widelec i łyżka o ergonomicznym kształcie pozwalają maluszkowi łatwo i bezpiecznie nakłuwać żywność i unosić żywność do ust. Sztućce zostały wykonane z tworzywa dostosowanego do potrzeb małych dzieci, dlatego nie zawierają BPA ani ftalanów. Komplet posiada również praktyczne etui, dzięki któremu łyżkę i widelec można bardzo łatwo zabrać na spacer lub wycieczkę.

Akcesoria marki B.Box znacznie ułatwiają życie małych smakoszy i ich rodziców. Twój maluch z pewnością pokocha bidon, sztućce oraz wszystkie pozostałe produkty tej firmy. Życzymy miłych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 97 pozycji