Wietrzenie magazynu!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

BOX

package.pngIlość kodów ograniczona!

Książki dla dzieci

Wspólne czytanie jest doskonałą okazją, aby spędzić czas z dzieckiem, jednocześnie wspierając jego rozwój. Dostępne w naszym sklepie książeczki są w stanie zainteresować nawet maluchy, które nie przepadają za poznawaniem literek.

Książki z Kicią Kocią

Czytanie może być nie tylko źródłem rozrywki, ale też nowych informacji. Dostępne w naszym sklepie książeczki z serii Kicia Kocia opowiadają o codziennych sytuacjach, w których dziecko z pewnością w przyszłości się znajdzie. Przedstawiają np. wizytę u dentysty, zakupy, czy różne zawody.

Interaktywne książki dla dzieci

Ciekawą propozycją są także książeczki z serii “Czytaj z Albikiem”. Składają się z tekstu, ilustracji oraz interaktywnej gry, która przyciąga uwagę dziecka. Obsługuje się je za pomocą specjalnego elektronicznego pióra.

Książeczki dla dzieci są pomocne podczas nauki pisania, liczenia, a także dostarczają ciekawych informacji np. na temat zwierzątek. Czytanie jest doskonałą okazją, aby poruszać z naszą pociechą różnorodne tematy i poszerzać jej wiedzę o świecie.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 171 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć