Karuzele i zawieszki

Maluszek spędza większość czasu w pozycji leżącej, dlatego trzeba zapewnić mu odpowiednie atrakcje. W Popaopa.pl wiemy, co podoba się dzieciom! Karuzela z kolorowymi zawieszkami, zabawki do wózka czy interaktywny pałąk - wybór należy do Ciebie.

Kolorowe karuzele Skip Hop

Zawieszki dla niemowląt doskonale przykuwają uwagę najmłodszych, mobilizują do machania nóżkami i rączkami, zachęcają do gaworzenia do zabawek, a co najważniejsze - wywołują uśmiech na twarzy dziecka. Popularnością wśród naszych klientów cieszy się m.in. karuzela Skip Hop, idealna do łóżeczka, wózka i nosidełka. Kołysanki uspokoją dziecko, a wyjątkowe zawieszki Skip Hop przyciągną jego uwagę. Twój maluszek uwielbia słodkie zwierzątka? Zawieszka Skip Hop w kształcie kolorowego jednorożca z pewnością zostanie jego ulubioną zabawką.

Wyjątkowy pałąk interaktywny Little Dutch

W kwestii wyjątkowych akcesoriów dla maluchów, jak zwykle nie zawodzi marka Little Dutch. Karuzela Baby Gym jest jednym z jej kultowych produktów. U nas znajdziesz pałąk do karuzeli oraz przyjazne zawieszki do Baby Gym w radosnych, pastelowych kolorach. Sympatyczne zwierzątka skutecznie zachęcą Twojego maluszka do ruchu - nie bez powodu zabawka jest nazywana siłownią dla dzieci. Produkt pozwala doskonalić koordynację ręka-oko oraz stymuluje wzrok maluszka.

Karuzela Little Dutch to doskonała propozycja dla maluszka, który większość doby spędza na leżąco. Rozwój sensoryczny świetnie będą wspierać też radosne, kolorowe zabawki Skip Hop. Z pewnością znajdziesz coś dla Twojej pociechy, dlatego zapraszamy do zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-2 z 2 pozycji