Rozmiar Standard/Baby

Nosidełka ergonomiczne - rozmiar Standard Baby

Każde nosidło ergonomiczne z naszego sklepu z pewnością stanie się stałym towarzyszem codzienności z małym dzieckiem. Nie dość, że są poprostu wygodne i ułatwiają cieszenie się wspólnymi chwilami bliskości, to za sprawą ergonomicznej pozycji dziecka wpływają na jego optymalny rozwój.  

Produkty, które dla Ciebie wybraliśmy uszyte są z wysokojakościowych tkanin, przyjaznych dzieciom i rodzicom. Oddychająca bawełna, posiadająca certyfikat potwierdzający wolność od niebezpiecznych substancji, to bardzo dobry wybór dla najbardziej wymagających. Inne wartości i korzyści wynikają z odpowiedzialnych projektów, które uwzględniły ergonomiczne ustawienia nosidła, czy np. wypełnienia wokół otworów na nóżki. Nie bez znaczenia są również udogodnienia dla rodziców - miękkie szelki, szeroki pas biodrowy, czy łatwe dopasowywanie do każdego użytkownika.

Najszersza część naszej oferty to produkty Baby TULA. Oddajemy do Twojej dyspozycji wybór wielu wzorów i kolorów, a także akcesoria marki TULA. Co warto wiedzieć - TULA Standard to produkty przeznaczone dla dzieci o wadze 7-20 kg. Ze względu na swoje uniwersalne walory sprawdzają się na osobach o zróżnicowanej budowie, są komfortowe dla osoby noszącej, ale przede wszystkim przyjazne dla noszonego dziecka. TULA Standard zachwyca jakością, dokładnością wykonania i trwałością.  

Zapraszamy do udanych zakupów - dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze nosidełka ergonomiczne Standard Baby były najlepszym wyborem!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-4 z 4 pozycji