Książki dla młodzieży

Czytanie rozwija wyobraźnię, poszerza zakres słownictwa, uczy zasad interpunkcji i ortografii, a oprócz tego – może być naprawdę świetną zabawą. W czasach Internetu, telewizji i platform streamingowych czytanie może wydawać się przeżytkiem, ale wcale nie musi tak być. W naszej ofercie umieściliśmy bestsellerowe książki dla młodzieży, które wciągną Twoje dziecko na długie godziny.

Prawdziwe hity literatury młodzieżowej

Książka młodzieżowa powinna przede wszystkim zainteresować młodego czytelnika – nużące i trudne w odbiorze lektury szkolne potrafią zniechęcić nastolatka do czytania na całe życie. W naszej ofercie umieściliśmy książki młodzieżowe, które podbiły serca młodych ludzi na całym świecie. Polecamy takie bestsellery, jak Harry Potter, Opowieści z Narnii czy Księga Dżungli. Nie zabrakło również prawdziwych klasyków: Baśni Andersena, Pinokia, Wyspy Skarbów, Bajek La Fontaine’a i Bajek Ezopa. Zapoznanie się z najbardziej słynnymi dziełami literatury dziecięcej i młodzieżowej to najlepszy sposób, żeby zaszczepić w dziecku bakcyla czytania.

Książki młodzieżowe Media Rodzina

Wydawnictwo Media Rodzina słynie z książek i młodzieży oraz poradników dla rodziców. Jednym z hitów naszej oferty jest seria książek o najsłynniejszych czarodzieju na świecie – Harrym Potterze. Posiadamy nowe wydanie, ulepszoną wersję, która spodoba się każdemu wielbicielowi serii, ale też młodym osobom, które sięgają po bestsellery J.K. Rowling po raz pierwszy. Wydanie wyróżnia się kolorowymi, odświeżonymi okładkami, na których pojawiają się rysunki autorstwa Jonny’ego Duddle’a. Oprócz tego, książki zostały wzbogacone o mapkę Hogwartu oraz kilka słów od autorki, która dzieli się swoimi ulubieńcami ze świata magii.

Kolejna bestsellerowa książka dla młodzieży to Opowieści z Narnii. Seria napisana przez C.S. Lewisa znajduje się na złotej liście książek polecanych dzieci i nastolatkom, stworzonej przez Fundację Cała Polska Czyta Dzieciom. Kolorowe wydanie zawiera wszystkie siedem tomów, dlatego Twoja pociecha będzie mogła zapoznać się z przygodami Piotra, Zuzanny, Edmunda i Łucji od początku do końca.

Wyposaż domową biblioteczkę!

Są takie książki, do których po prostu chce się wracać. W naszej ofercie zgromadziliśmy najciekawsze pozycje wydawnictwa Media Rodzina, które zdecydowanie warto umieścić w domowej biblioteczce.

Pokazanie dziecku wyjątkowego świata książek to jedna z największych przysług, jaką możesz mu zrobić. Czytanie to nie tylko przygoda, ale też lepsze wyniki w nauce, szeroki zasób słownictwa i łatwość wypowiadania się w formie pisemnej.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 24 pozycji