Rozwój dużej motoryki

Duża motoryka, czyli ta związana z obszernymi ruchami, angażującymi nawet całe ciało - wymaga sporej pomysłowości ze strony rodziców. Przychodzimy z pomocą i proponujemy zabawki wspierające rozwój dużej motoryki.

Duża motoryka - zabawki wspierające rozwój

Nasze produkty to świetne akcesoria do zabaw. Jednocześnie dostarczają rozrywki i motywują dziecko do zdobywania nowych umiejętności. Oferujemy zabawki, które przydają się w doskonaleniu koordynacji wzrokowo-ruchowej, celowania, rzucania i pokonywania przeszkód. Chodzi o to, by jak najwięcej się ruszać, a z naszymi zabawkami ruch jest gwarantowany! Co przyda się do rozwoju dużej motoryki? Wszystko, co znajdziesz w tej kategorii produktów! W szczególności, możemy polecić zabawki kilku renomowanych marek, które skutecznie zachęcą malucha do ruchu.

Rozwój motoryki dużej z B.toys

B.toys to znana kanadyjska firma, zajmująca się produkcją zabawek edukacyjnych i aktywizujących. W naszej ofercie znalazły się m. in. piłki do skakania ze świecącymi kulkami w środku. Doskonałą propozycją dla mniejszych dzieci są zabawne zwierzątka do ciągnięcia, które motywują do nauki samodzielnego poruszania się. Posiadamy również wędrujące pieski i kotki, za którymi maluch będzie chętnie podążał.

Rozwijające zabawki Wobbel

Jednym z najciekawszych produktów w naszej ofercie jest deska do balansowania Wobbel. Zabawka pozwala doskonalić równowagę, co doskonale przekłada się na koordynację ruchową. Prosta budowa produktu daje szerokie możliwości zabawy. Zabawka jest dostępna w kilku rozmiarach, dzięki czemu można dopasować ją do wieku dziecka. Z użyciem deski, motoryka duża rozwija się podczas świetnej zabawy.

Motoryka to umiejętność, którą warto rozwijać już u niemowląt. Maluch przyzwyczajony do ruchu jest zdrowszy i lepiej radzi sobie podczas zajęć sportowych. Zabawki wspomagające rozwój dużej motoryki cieszą nie tylko dzieci, ale też bawią rodziców. Warto przekonać o tym na własnej skórze, dlatego gorąco zapraszamy do zakupów.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć