Wózki i akcesoria

Wózki dla dzieci

Pierwszy z poważnych wyborów, przed którym stają przyszli rodzice? Oczywiście - jaki wózek dziecięcy kupić! To jeden z tych elementów wyposażenia dziecka, który towarzyszy mu przez pierwsze miesiące życia, a często nawet zdecydowanie dłużej. Współczesne wózki dla dzieci pod względem konstrukcji i designu nie przypominają tych sprzed kilkudziesięciu lat, chyba że celowo wybierasz model w stylu retro. W naszym sklepie znajdziesz wózki łatwe w obsłudze, wygodne dla małego pasażera i atrakcyjne wizualnie.

Sprawdzone wózki dziecięce od Popaopa.pl

Oto kilka przykładów tego, co przygotowaliśmy w ramach naszej oferty:

- Wózki Leclerc - ultralekkie, składające się przy pomocy jednego przycisku. Po złożeniu zabierają niewielką ilość miejsca, zmieszczą się nawet w bagażniku niewielkiego auta.

- Wózki spacerowe, czyli popularne spacerówki - idealne na spacery po mieście, ale nie tylko. Składają się do bardzo kompaktowych wymiarów, są lekkie i w wielu wariantach kolorystycznych.

Wózki spacerówki Leclerc

Wózki dziecięce są przydatne nie tylko w pierwszych tygodniach i miesiącach życia malucha, ale też później, gdy zaczyna stabilnie siedzieć. W naszej ofercie umieściliśmy więc wózki spacerówki znanej marki Leclerc. Produkt łączy w sobie dwie ważne cechy: łatwość transportu dla rodziców oraz komfort dziecka. W przeciwieństwie do niektórych składanych spacerówek, propozycje marki Leclerc zapewniają dziecku odpowiednie warunki do podróżowania, ponieważ posiadają wytrzymałe koła z zawieszeniem, regulowany podnóżek oraz nachylenie siedziska. Spacerówki Leclerc doskonale sprawdzają się podczas podróży, ponieważ z pomocą jednego przycisku składają się do wymiarów bagażu podręcznego. Oprócz tego, posiadają przedłużaną budkę z filtrami SPF 50, są wodoodporne oraz wyposażone w solidne, magnetyczne pasy bezpieczeństwa i folię przeciwdeszczową.

Wózek dziecięcy spacerowy Leclerc Influencer

Jednymi z najbardziej znanych produktów marki są wózki dziecięce spacerówki z serii Influencer. Stelaż ma elegancki kolor różowego złota, a budka jest dostępna w kilku modnych wersjach. Wózek dziecięcy spacerowy Influencer jest też wyposażony w piankowe koła z zawieszeniem, zdejmowany pałąk z ekoskóry oraz dodatkowe punkty mocowania na torbę na pieluchy.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-5 z 5 pozycji