WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Wózki i akcesoria Jest 177 produktów.

Wózki dla dzieci

Pierwszy z poważnych wyborów, przed którym stają przyszli rodzice? Oczywiście - jaki wózek dziecięcy kupić! To jeden z tych elementów wyposażenia dziecka, który towarzyszy mu przez pierwsze miesiące życia, a często nawet zdecydowanie dłużej. Współczesne wózki dla dzieci pod względem konstrukcji i designu nie przypominają tych sprzed kilkudziesięciu lat, chyba że celowo wybierasz model w stylu retro. W naszym sklepie znajdziesz wózki łatwe w obsłudze, wygodne dla małego pasażera i atrakcyjne wizualnie. 

 Oto kilka przykładów tego, co przygotowaliśmy w ramach naszej oferty:

  • Fenomenalne wózki Greentom - są pod wieloma względami innowacyjne. Bardzo lekkie i zwrotne, składane do niewielkich wymiarów.  Wyprodukowane z tworzyw sztucznych pochodzących z odzysku, dzięki czemu doskonale wpisują się w ekologiczny styl życia. 
  • Wózki Leclerc - ultralekkie, składające się przy pomocy jednego przycisku. Po złożeniu zabierają niewielką ilość miejsca, zmieszczą się nawet w bagażniku niewielkiego auta.
  • Akcesoria do wózków dziecięcych, czyli wszystko, co może przydać się w trakcie spacerów i uczynić wybrany wózek jeszcze bardziej funkcjonalny: klipsy do wózka, mata chłodząca, parasolka, dodatkowe koła czy nowa tapicerka do wózka Greentom. 
  • Wózki spacerowe, czyli popularne spacerówki - idealne na spacery po mieście, ale nie tylko. Składają się do bardzo kompaktowych wymiarów, są lekkie i w wielu wariantach kolorystycznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kategorii WÓZKI DLA DZIECI. Wybraliśmy ten asortyment tak, aby każdy rodzic i dziecko mogli cieszyć się maksymalną wygodą w trakcie spacerów i wspólnego poznawania świata.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 177 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 177 elementów