Otulacze

Wyjątkowe otulacze — komfort i ciepło maleństwa

Każdy rodzic chce mieć pewność, że maluszkowi jest ciepło i czuje się bezpiecznie. W naszej ofercie musiały więc znaleźć się praktyczne otulacze dla niemowląt. Zobacz, co przygotowaliśmy, aby zapewnić Twojemu maluchowi komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Co daje otulacz dla noworodka?

Mocną stroną otulaczy dla dzieci jest ich praktyczność. W trakcie pierwszych miesięcy życia dziecka rodzice i maluszek potrzebują wielu akcesoriów! Najlepiej, aby były jak najprostsze w użyciu, ponieważ dziecko z czasem staje się coraz bardziej ruchliwe i niecierpliwe. Otulacz przede wszystkim pomaga stworzyć dziecku komfortowe warunki, zbliżone do tych, które panowały w brzuchu mamy. Otulenie i odpowiednia temperatura to dla noworodków najlepsze warunki do oswajania się ze światem, który dopiero poznają. Zdecydowanie polecamy więc otulacze jako element wyprawki dla noworodka.

Otulacze dla niemowląt La Millou

W naszej ofercie znajdziesz otulacze wykonane z naturalnych materiałów, które doskonale sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Jednym ze szczególnie polecanych przez nas produktów jest otulacz bambusowy znanej marki La Millou. Bambus to wyjątkowa tkanina, która latem sprawdza się lepiej nawet od bawełny. Materiał delikatnie chłodzi, dlatego zapewnia maluszkowi wyjątkowy komfort podczas upałów. Dzięki temu, dziecko spokojnie śpi i może wypocząć, nawet kiedy temperatura na zewnątrz jest naprawdę wysoka. Warto też wziąć pod uwagę, że bambus ma częściową możliwość samooczyszczania. Zachowanie higieny jest więc znacznie prostsze, niż w przypadku otulaczy wykonanych z innego rodzaju tkanin. Produkty La Millou posiadają międzynarodowy certyfikat OEKO-TEX Standard 100 oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co najlepiej świadczy o bezpieczeństwie ich używania.

Otulacz dla niemowląt to ważny element dziecięcej wyprawki. Sprawdź naszą ofertę tekstyliów w wielu modnych wzorach i kolorach. Z pewnością znajdziesz idealny otulacz dla Twojego dziecka. Zapraszamy do zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-18 z 18 pozycji