WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Filtruj

Nosidełka regulowane - od narodzin Jest 148 produktów.

Nosidełka Tula Free To Grow - regulowane od narodzin

Uniwersalność i praktyczność, to szczególnie cenione cechy nosideł ergonomicznych, które posiadają możliwość regulacji. Dzięki niej nadają się dla niemowląt i starszych dzieci. Dlatego rozumiemy i podzielamy rosnącą popularność nosideł typu TULA Free To Grow

Ergonomiczne nosidła regulowane  przeznaczone są dla dzieci w przedziale wagowym 3,2 - 20,4 kg. Regulacja szerokości panela oraz wysokości nosidełka powoduje, że rośnia ono wraz z dzieckiem - niezmiennie zapewniając ergonomiczną pozycję, sprzyjającą prawidłowemu rozwojowi dziecka. Wygoda tego rozwiązania wynika z możliwości noszenia dziecka i z przodu i z tyłu, jednak zawsze bezpiecznie dla maleństwa i wygodnie dla rodzica. W poszczególnych produktach bardziej precyzyjnie opisujemy korzyści każdego z nosideł.

Największą popularnością w segmencie regulowanych nosideł ergonomicznych cieszy się TULA Free To Grow, dlatego nie mogło zabraknąć jej w popaopa.pl. Za co cenimy TULA FTG? Za bezpieczeństwo, o które producent zadbał tworząc projekt nosidła uwzględniający rozwój maleństw i ich dobro. Za trwałość, która wynika ze świetnych materiałów i starannej produkcji. Za wygodę - wystarczy raz wybrać najodpowiedniejszy dla siebie egzemplarz nosidła, by korzystać z niego przez cały okres wczesnego dzieciństwa. TULA FTG jest dodatkowym ułatwieniem, ponieważ jeden wybór wystarczy na długie lata.   

Mamy nadzieję, że Twoje zakupy będą udane - nosidła ergonomiczne Free To Grow usatysfakcjonują najbardziej wymagających!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 148 elementów