Kredki i Akcesoria Plastyczne

Czas na prawdziwie kreatywną zabawę! Przedstawiamy asortyment, który ucieszy wszystkich miłośników prac plastycznych i takich atrakcji, jak zabrudzenie się farbami czy ozdobienie swojego ciała. Artykuły plastyczne dla dzieci dają tyle możliwości! Zadbaliśmy o to, aby wszystkie produkty, które znajdują się w niniejszej kategorii były w 100% przyjazne dla najmłodszych. Dlatego postawiliśmy na naturalne składniki, wyroby zgodne z międzynarodowymi normami, przyjazne skórze i niepozostawiające trwałych śladów.

Kredki, farby dla dzieci i akcesoria plastyczne

Sprawdź nasze najlepsze propozycje dla chłopców i dziewczynek:

- kredki dla dzieci - z ulubionymi postaciami, nie łamią się i dobrze leżą w dłoni, a wśród nich również kredki kamyki i kredki stożkowe, czyli najlepsze propozycje na pierwsze kredki dla malucha;

- kolorowanki wodne, czyli supernowoczesna forma kolorowania, która przyciąga kolorami i innowacyjnością;

- farby do malowania palcami - w pełni bezpieczne, łatwo zmywalne i soczyście kolorowe;

- tatuaże dla dzieci - piękne i wystarczająco trwałe, aby ucieszyć, ale nie znudzić.

Prezent dla kreatywnego malucha - kredki dla dzieci

Kredki to zazwyczaj pierwsze akcesoria plastyczne, po które sięga maluch. Pozwalają nie tylko rozwijać wyobraźnię, ale też tzw. motorykę małą, czyli precyzyjne ruchy dłoni. Maluch, który od najmłodszych lat sięga po kredki, aby eksperymentować z różnymi kształtami i kolorami, później lepiej radzi sobie podczas nauki pisania. Szczególnie polecamy oryginalne kredki w kształcie stożków, które są idealnie dopasowane do małej rączki dziecka, tworzącego swoje pierwsze prace plastyczne. Posiadamy również farby dla dzieci do malowania palcami, wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu dla malucha i zachęcające go do eksperymentów.

Znikające kolory - kolorowanki wodne

Małym artystom polecamy też kolorowanki wodne. Są doskonałą propozycją dla maluchów, które jeszcze nie zaczęły przygody z farbami. Z pozoru wyglądają jak zwyczajne kolorowanki, ale nie trzeba mieć kredek ani farb, aby wypełnić kontury żywymi kolorami. Wystarczy napełnić specjalny pisak wodą, a pod jej wpływem obrazek nabierze barw. To doskonały sposób, żeby zająć dziecku czas np. podczas podróży, kiedy trudno używać prawdziwych farb. W naszej ofercie znajdują się kolorowanki, które po wyschnięciu tracą kolory, dlatego cała zabawa zaczyna się od początku.

Akcesoria plastyczne dla dzieci to produkty niezbędne każdemu kreatywnemu maluchowi. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla swojej pociechy, dlatego bawcie się kolorowo! 

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 170 pozycji