Klocki

Producenci zabawek dla dzieci prześcigają się w poszukiwaniu oryginalnych pomysłów, które przykują uwagę najmłodszych i ich rodziców. W ofercie Popaopa.pl znalazły się klocki polskch i światowych producentów. Jesteśmy przekonani, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej kreatywnych i wymagających dzieci, ponieważ można zbudować z nich praktycznie wszystko.

Drewniane klocki dla dzieci

Materiał wykonania zabawki ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo jej użytkowania. W naszym sklepie dostępne są więc wyłącznie klocki renomowanych producentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość wykonania, a nie cenę czy liczbę wyprodukowanych sztuk. Posiadamy klocki drewniane, przyjazne dla dziecka i środowiska. Nasze zabawki nie są wyłącznie źródłem rozrywki, ale też wspomagają rozwój motoryki małej i kreatywnego myślenia.

Klocki magnetyczne Tegu

Jednym z najciekawszych produktów w naszej ofercie są klocki magnetyczne Tegu. Znajdujące się we wnętrzu drewnianych elementów magnesy pozwalają na stworzenie wszystkiego, co podpowiada dziecięca wyobraźnia. Możliwość realizacji każdej konstrukcji, jaka przyjdzie maluchowi do głowy, zapewnia godziny doskonałej zabawy. Klocki są malowane bezpiecznymi farbami na bazie wody, dlatego nie mają właściwości uczulających. Zabawka rozwija zdolności manualne oraz kreatywne myślenie.

Wyjątkowe klocki Little Dutch

W naszej ofercie znalazły się również klocki holenderskiej marki Little Dutch. Firma słynie z naturalnych materiałów i przyjaznej, pastelowej kolorystyki. Zabawki Little Dutch dostarczają dzieciom rozrywki i wspierają ich rozwój, a dodatkowo są świetną dekoracją. Posiadamy drewniane wózki z klockami, piękne układanki w kształcie tęczy i inne zabawki, które zapewnią maluchom rozrywkę na długie godziny.

Zabawa klockami rozwija kreatywność i logiczne myślenie. Jest też doskonałą okazją do spędzenia czasu z dzieckiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klocków i życzymy miłej zabawy.

 

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 31 pozycji