Letnia Promocja!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

CZERWIEC

package.pngIlość kodów ograniczona!

Zabawki

Szeroki wybór zabawek dla dzieci na rynku, paradoksalnie może utrudniać rodzicom zakup. Należy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo oraz oczywiście preferencje malucha.

Zabawki aktywizujące - jak pomagają dziecku?

Żyjemy w czasach, w których smartfon lub telewizor niejednokrotnie zajmują uwagę dzieci na długie godziny. Nadmiar bodźców nie wpływa jednak pozytywnie na rozwój malucha. Oferujemy zabawki aktywizujące, które zachęcają dziecko do ruchu i wspomagają rozwój jego zmysłów. Należą do nich m. in. gry zręcznościowe, piłki do skakania lub jeździki. Dziecko może rozwijać koncentrację także za pomocą drewnianych zabawek logicznych. Ich zaletą jest bezpieczny, naturalny materiał, który nie wywołuje uczuleń.

Ulubione zabawki dla dzieci

Czasy się zmieniają, ale dziewczynki wciąż chętnie wybiorą wózek dla lalek, mały zestaw mebelków lub różnego rodzaju przytulanki. Niesłabnącą popularnością cieszą się także klocki dziecięce, pomocne w doskonaleniu koncentracji i koordynacji ruchowej.

Naszym celem jest wspieranie rozwoju dziecka na każdym etapie. Oferujemy więc atrakcyjne i bezpieczne zabawki, które spełniają również walory edukacyjne.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 788 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć