Zabawki

Zabawki dla dzieci

Szeroki wybór zabawek dla dzieci na rynku, paradoksalnie może utrudniać rodzicom zakup. Należy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo oraz oczywiście preferencje malucha. Nasza oferta jest tak szeroka, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swojej pociechy.

Zabawki aktywizujące - jak pomagają dziecku?

Żyjemy w czasach, w których smartfon lub telewizor niejednokrotnie zajmują uwagę dzieci na długie godziny. Nadmiar bodźców nie wpływa jednak pozytywnie na rozwój malucha. Oferujemy zabawki aktywizujące, które zachęcają dziecko do ruchu i wspomagają rozwój jego zmysłów. Należą do nich m. in. gry zręcznościowe, piłki do skakania lub jeździki. Dziecko może rozwijać koncentrację także za pomocą drewnianych zabawek logicznych. Ich zaletą jest bezpieczny, naturalny materiał, który nie wywołuje uczuleń.

Ulubione zabawki dla dzieci

Czasy się zmieniają, ale dziewczynki wciąż chętnie wybiorą wózek dla lalek, mały zestaw mebelków lub różnego rodzaju przytulanki. Niesłabnącą popularnością cieszą się także klocki dziecięce, pomocne w doskonaleniu koncentracji i koordynacji ruchowej.

W naszej ofercie znajdziesz zabawki dla dzieci w każdym wieku. Posiadamy zarówno aktywizujące propozycje dla niemowląt, jak i gry wspomagające rozwój logicznego myślenia u kilkulatków. Jeżeli interesują Cię zabawki dla 2-latka, polecamy piękne lalki-bobasy, które rozbudzają u maluchów instynkt opiekuńczy, zwiększają empatię oraz otwierają na różnorodność wśród ludzi z całego świata. Posiadamy też szeroki wybór przytulanek, kolorowych zabawek sensorycznych i bezpiecznych, drewnianych klocków.

W Popaopa.pl znajdują się również propozycje dla starszych dzieci np. zabawki dla 6-latki, takie jak wydrapywanki, instrumenty muzyczne czy drewniane zestawy do zabawy w zawody. Twoje dziecko nie tylko będzie świetnie się bawić, ale też coraz lepiej poznawać świat.

Wartościowe zabawki do 20 złotych

Dobra zabawka dla dziecka wcale nie musi być droga! W naszej ofercie znajdziesz również bezpieczne zabawki do 20 zł, na które może pozwolić sobie każdy rodzic. Sprawdź kolorowe, wirujące bączki, drewniane samochodziki oraz proste instrumenty, dzięki którym Twoje dziecko od najmłodszych lat będzie rozwijać wrażliwość muzyczną. Posiadamy też różnego rodzaju propozycje rozwijające dużą i małą motorykę m.in. gumy do skakania, kredy do rysowania, naklejki, klocki i zestawy DIY. A to wszystko w niezwykle korzystnych cenach!

Naszym celem jest wspieranie rozwoju dziecka na każdym etapie. Oferujemy więc atrakcyjne i bezpieczne zabawki, które spełniają również walory edukacyjne. Zrób zakupy w Popaopa.pl i wejdź do świata kreatywnej zabawy!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 688 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć