Lista produktów marki Pilch

Pilch - drewniane zabawki dla dzieci

Kiedy w ręce Twojego dziecka trafia zabawka z logo Pilch, otrzymujesz gwarancję, że będzie rozwijało się poprzez zabawę. To właśnie stanowi istotę naszego sklepu: sprzedaż zabawek, które nie tylko uszczęśliwiają najmłodszych, ale też pomagają im doskonalić się psychofizycznie. W realizacji tej idei wspierają nas doświadczeni, renomowani producenci. Zabawki Pilch są produkowane z drewna dostarczanego przez leśników. Dzięki temu, są w 100% bezpieczne dla najmłodszych, a także przyjazne dla środowiska.

Rowerek biegowy dla dzieci 

Z rowerkiem biegowym Twoje dziecko zmotywuje się do samodzielnego ruchu. Zabawka przyzwyczaja do aktywności fizycznej. Jest mniej skomplikowana, niż tradycyjny rower z dodatkowymi kółkami, dlatego dziecko może używać jej już od drugiego roku życia. Maluch rozładowuje nadmiar energii, a przy okazji rozwija się motorycznie. Starając się kontrolować zabawkę, dziecko doskonali zmysł równowagi oraz koordynację ruchową. Ćwiczenia z rowerkiem biegowym procentują w przyszłości, ponieważ maluchowi łatwiej jest nauczyć się jeździć na tradycyjnym rowerze.

Drewniany bączek Pilch

Bączek to zabawka, którą Twoja pociecha może się bawić samodzielnie lub z rówieśnikami. Nawet roczne dziecko będzie zaintrygowane bączkiem, obracającym się dookoła własnej osi. Bączek został wykonany z drewna, dlatego nie powoduje uczuleń, nawet jeśli maluch ma wrażliwą skórę. Zabawki Pilch stanowią bardziej naturalną alternatywę dla popularnych wyrobów, wykonywanych z plastiku i innych tworzyw sztucznych.

Dmuchajka Pilch

Dmuchajka jest pomocna w leczeniu problemów logopedycznych, rozwoju mowy i percepcji wzrokowej. Pomaga też w rozładowywaniu napięcia. Zadaniem dziecka jest dmuchane w rurkę, tak aby styropianowa piłeczka uniosła się do góry. Produkt pomaga również w ćwiczeniu koncentracji na wykonywanej czynności. Doskonale sprawdza się więc u dzieci, mających problemy ze skupieniem uwagi. Podobnie jak pozostałe zabawki Pilch, dmuchajka jest wykonana z drewna, naturalnego materiału, bezpiecznego dla najmłodszych.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-7 z 7 pozycji