Śpiworki do domu i na podróż

Dzieci bardzo często odkrywają się podczas snu, a potem marzną. Rozwiązaniem tego problemu są śpiwory dziecięce. Dzięki nim, maluch już nigdy nie obudzi się odkryty. Rodzic i dziecko mogą więc spać spokojnie.

Śpiworki dla dzieci - do domu i na podróż

W zależności od wieku malucha, śpiwór dziecięcy doskonale sprawdzi się w łóżeczku, wózku lub przedszkolu, gdzie zastąpi tradycyjny komplet pościeli. Wystarczy zwinąć produkt w poręczny rulon, żeby z łatwością go transportować. Sprawdzi się więc również jako śpiwór turystyczny.

Śpiworki Kidspace - wyjątkowy komfort dla malucha

Posiadamy liczne śpiwory dla dzieci marki Kidspace, należącej do grupy Vestom. Produkty wyróżniają się uroczym designem, ponieważ mają kształt różnych zwierzątek. Dzieci bardzo chętnie z nich korzystają, gdyż są miękkie i przyjemne w dotyku. Wszystko to dzięki zewnętrznej warstwie, wykonanej z tkaniny minky. Komfort termiczny zapewnia wysokiej jakości wypełnienie silikonowe.

Dzięki temu, produkt jest tak ciepły, jak śpiwór puchowy, a jednocześnie hipoalergiczny. Uzupełnieniem śpiworków są dodatki: piękne opaski na oczy i poduszki w kształcie zwierzątek, które zapewniają dobry sen.

Śpiworki dla dzieci w różnym wieku

W naszej ofercie znajdziesz śpiwory w różnych rozmiarach, zarówno dla maluszków, jak i starszaków. Śpiworek dla dzieci doskonale sprawdzi się w przedszkolu lub podczas wycieczki. W naszej ofercie korzystamy z prostej rozmiarówki - do wyboru masz produkty w rozmiarach S, M i L. Najmniejszy produkt to śpiwór dla dzieci w wieku 12-36 miesięcy, rozmiar M jest odpowiedni dla maluchów do 145 cm wzrostu. Największy rozmiar L jest przeznaczony dla starszych dzieci (do 165 cm wzrostu).

W Popaopa.pl znajdziesz też dodatkowe produkty - opaski do spania dla dzieci. Szybko stworzysz więc idealnie dobrany pod względem kolorystycznym komplet. Dzięki praktycznej opasce maluchowi łatwiej będzie zasnąć, nawet w środku dnia. Przyda się więc zwłaszcza podczas leżakowania w przedszkolu, do którego wiele dzieci podchodzi z niechęcią. Opaska do spania dla dzieci została wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału przypominającego futerko, a od wewnątrz jest obszyta satyną, która jest delikatna dla dziecięcej skóry i zapewnia komfort. Z takim kompletem nawet najbardziej energiczny maluch chętniej ułoży się do snu.

Wybierając śpiwór, kluczowe znaczenie mają materiał wykonania i design. W ofercie Popaopa.pl znalazły się więc produkty dobrych producentów, które są ciepłe, a jednocześnie chętnie wybierane przez dzieci. Życzymy udanych zakupów!

Brak produktów w tej kategorii