WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Śpiworki do domu i na podróż Jest 42 produktów.

Dzieci bardzo często odkrywają się podczas snu, a potem marzną. Rozwiązaniem tego problemu są śpiwory dziecięce. Dzięki nim, maluch już nigdy nie obudzi się odkryty. Rodzic i dziecko mogą więc spać spokojnie.

Śpiworki dla dzieci - do domu i na podróż

W zależności od wieku malucha, śpiwór dziecięcy doskonale sprawdzi się w łóżeczku, wózku lub przedszkolu, gdzie zastąpi tradycyjny komplet pościeli. Wystarczy zwinąć produkt w poręczny rulon, żeby z łatwością go transportować. Sprawdzi się więc również jako śpiwór turystyczny.

Śpiworki Kidspace - wyjątkowy komfort dla malucha

Posiadamy liczne śpiwory dla dzieci marki Kidspace, należącej do grupy Vestom. Produkty wyróżniają się uroczym designem, ponieważ mają kształt różnych zwierzątek. Dzieci bardzo chętnie z nich korzystają, gdyż są miękkie i przyjemne w dotyku. Wszystko to dzięki zewnętrznej warstwie, wykonanej z tkaniny minky. Komfort termiczny zapewnia wysokiej jakości wypełnienie silikonowe. Dzięki temu, produkt jest tak ciepły, jak śpiwór puchowy, a jednocześnie hipoalergiczny. Uzupełnieniem śpiworków są dodatki: piękne opaski na oczy i poduszki w kształcie zwierzątek, które zapewniają dobry sen.

Wybierając śpiwór, kluczowe znaczenie mają materiał wykonania i design. W ofercie Popaopa.pl znalazły się więc produkty renomowanych producentów, które są ciepłe, a jednocześnie chętnie wybierane przez dzieci. Życzymy udanych zakupów!

 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów