Zabawki do kąpieli

Przedstawiamy niezawodny sposób na udaną kąpiel i rewelacyjną zabawę w wodzie. Zabawki do kąpieli potrafią zdziałać cuda, szczególnie w przypadku dzieci, które niespecjalnie lubią wodę. Kolorowe i pomysłowe, stwarzają mnóstwo okazji do wesołego spędzenia czasu w wannie. Co więcej, zabawki do kąpieli dla dzieci, można również zabrać na wakacje, ponieważ umilą każdy pobyt na plaży.

Zabawki do kąpieli dla dzieci

Przygotowaliśmy asortyment, który pomoże przekonać dziecko do wody, zaproponować mu atrakcyjne zabawy ruchowe i spędzić przyjemnie czas w trakcie kąpieli. Absolutną klasyką są zabawki kąpielowe Little Dutch. Oferujemy m. in. piękne, starannie wykonane łódeczki. Możliwość obserwowania, jak dryfują na wodzie, przekona do kąpieli nawet najbardziej kapryśnego malucha. Zabawki wspomagają też rozwój umiejętności motorycznych. Godne polecenia są również silikonowe kostki i piłeczki, którymi maluch może zająć dłonie. Takie zestawy do kąpieli dla dzieci doskonale sprawdzą się także w roli gryzaków. Posiadamy również ilustrowane książeczki utrzymane w przyjaznej, pastelowej kolorystyce. Z takimi zabawkami, dziecko będzie niechętnie opuszczać wannę.

Zabawka do kąpieli - prysznic Yookidoo

Kąpiel może być doskonałą okazją, żeby wspomagać rozwój malucha. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dziecko ćwiczyło w wannie zdolności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową. Niezbędne są oczywiście odpowiednie zabawki kąpielowe dla dzieci. Popularnością cieszy się Wesoły Kranik marki Yookidoo. Kubeczki są dostosowane wielkością do dziecięcych rączek i posiadają różne kształty, dlatego maluch może do woli eksperymentować z przelewającą się wodą. Doskonałym uzupełnieniem Wesołego Kraniku jest podbierak do wody Boon, dzięki któremu dziecko może stać się małym wędkarzem.

Bezpieczne zabawki do kąpieli

Oferujemy zabawki wykonane z bezpiecznych materiałów, doskonale sprawdzających się w wodzie. Należą do nich m. in. gumowe kaczuszki Lanco. Podczas kąpieli są wspaniałą zabawką, a po wyjściu z wody doskonale sprawdzą się jako gryzak.

Posiadamy również zabawki do nauki pływania. Popularnością cieszą się płetwy SwimFin, ułatwiające naukę pływania różnymi stylami. Płetwa pomaga dziecku w utrzymaniu się na powierzchni wody. Ciekawa forma zachęca malucha do zabawy w wodzie i motywuje do nauki.

Oferujemy liczne zabawki kąpielowe dla dzieci w różnym wieku. Nasze produkty sprawiają, że kąpiel przestaje być przykrym obowiązkiem, a staje się doskonałą zabawą. Skorzystaj z naszych pomysłów na radosną kąpiel - zabawki do wody dla dzieci sprawdzają się najlepiej - zapraszamy do zakupów w Popaopa.pl.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 25 pozycji