Butelki i akcesoria

Butelki dla niemowląt i starszych dzieci to nieodzowne akcesoria przydatne praktycznie zawsze i wszędzie. W tej kategorii prezentujemy produkty uznanych polskich i światowych marek, specjalizujących się w zapewnianiu dzieciom i rodzicom jak najlepszych warunków karmienia i picia, niezależnie od okoliczności.

Butelki i termobutelki dla dzieci

Nawet kiedy dziecko ma już za sobą etap picia przez smoczek i zaczyna korzystać z kubeczka, nie oznacza to, że przestało potrzebować butelki. To najwygodniejszy sposób, aby zabrać ze sobą napój do przedszkola, szkoły, na wycieczkę czy spacer. Tym lepiej, jeśli jest to butelka termiczna dla dzieci, która nawet przez kilka godzin zachowuje pierwotną temperaturę płynu. Zimą warto przechowywać w niej ciepłą herbatę, a latem sprawi, że napoje pozostaną chłodne i orzeźwiające, mimo temperatury na zewnątrz. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko butelki dla niemowląt, ale też praktyczne termosy, bidony i termobutelki oraz dedykowane im akcesoria. 

Posiadamy produkty wykonane z trwałej stali nierdzewnej, które będą doskonale spełniać swoją funkcję przez lata. Na pierwszym miejscu oczywiście znajduje się bezpieczeństwo, dlatego zewnętrzna warstwa naszych termosów zawsze pozostaje w temperaturze pokojowej. Oferujemy termobutelki o różnych pojemnościach, dlatego z pewnością znajdziesz produkt, który pomieści wystarczająco dużo płynu, a jednocześnie nie będzie za ciężki dla Twojej pociechy.

Termiczne butelki B.Box

Marka B.Box to przede wszystkim innowacja - jej założycielki w 2007 roku wprowadziły na rynek nowoczesny przewijak turystyczny. Od tego czasu producent zaproponował jeszcze wiele innych pomysłów, jak ułatwić rodzicom codzienne życie z małym dzieckiem. W naszej ofercie znalazł się jeden z najpopularniejszych produktów marki B.Box - butelka termiczna, dzięki której napój zachowuje odpowiednią temperaturę nawet przez 5-7 godzin. Produkt został wykonany z połączenia stali nierdzewnej, silikonu i polipropylenu - materiałów, które nie wchodzą w reakcje z żywnością. Termobutelka B.Box została zaprojektowana tak, aby dzieci mogły ją samodzielnie otwierać. Posiada również wymienną słomkę, dzięki której picie z termosu jest bardzo proste i z produktu mogą korzystać już roczne dzieci.

Dobra termobutelka pozwala zachować przyjemną temperaturę napoju, niezależnie od aury na zewnątrz. Sprawdź naszą ofertę, a z pewnością znajdziesz idealną propozycję dla Twojego malucha. Gorąco polecamy!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 66 pozycji