Lista produktów marki Muuki

 

Butelki nawadniające Muuki

Dobre nawodnienie jest ważne zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Od najmłodszych lat warto przyzwyczajać malucha do wody, aby w przyszłości dziecko nie sięgało wyłącznie po słodzone napoje. Doskonale sprawdzi się tutaj butelka nawadniająca Muuki.

Uniwersalne butelki motywacyjne Muuki

Muuki to marka stworzona przez polskie małżeństwo - rodziców dwójki dzieci. Szklany bidon powstawał więc z myślą o dorosłych i najmłodszych. Pojemność butelki motywacyjnej to 720 ml, dlatego jest odpowiednia również dla dzieci. Rodzic po prostu będzie musiał ją częściej napełniać - osobie dorosłej zaleca się wypicie trzech pełnych butelek na dobę. Butelka szklana na wodę posiada proste znaczniki godzinowe, które przypominają, że już czas się napić. Najlepiej napełnić butelkę rano i wypić wodę do południa. Następne uzupełnienie powinno wystarczyć do ok. 16, a trzecie do wieczora. Kobiety w ciąży i karmiące potrzebują więcej wody, dlatego warto pić nawet cztery butelki na dobę.

Ile wody powinno pić dziecko?

Zapotrzebowanie na wodę jest zależne od masy ciała dziecka. Można więc je w prosty sposób obliczyć: maluch powinien pić po 100 ml na każdy z pierwszych 10 kg masy ciała, po 50 ml na każdy z kolejnych 10 kg (do 20 kg) oraz po 20 ml na każdy z kolejnych 10 kg (do 30 kg). U dzieci, które ważą ponad 30 kg można już stosować te same zasady, co u dorosłych - 1,5 do 2 litrów wody. Warto też pamiętać, że jeśli panują upały lub dziecko jest wyjątkowo aktywne, powinno się pić jeszcze więcej.

Szklana butelka do wody Premium

Butelka nawadniająca przydaje się nie tylko do picia wody. Można ją uzupełniać również naparami ziołowymi lub herbacianymi. Butelka Muuki została wykonana z wyjątkowo trwałego szkła borokrzemowego, dzięki czemu nie zmienia smaku wody i jest odporna na wysokie temperatury. Produkt to połączenie prostego, czystego designu z funkcjonalnością i poręcznym kształtem.

Szklane bidony Muuki - ekologiczne rozwiązanie

Jedną z najważniejszych wartości przyświecających marce Muuki jest troska o środowisko. Szklany bidon dla dzieci i dorosłych doskonale zastępuje plastikowe butelki. Przejście na butelkę motywacyjną Muuki pozwala przyczynić się do zmian na lepsze i zmniejszyć ilość produkowanych śmieci. Co więcej, marka wspiera globalną organizację non-profit Water.org, która zwiększa dostęp do wody pitnej i urządzeń sanitarnych na świecie. Butelka szklana na wodę Muuki jest wolna od metali ciężkich, BPA, PVC i ftalanów. Szklany bidon Muuki posiada też certyfikat CE, co jest najlepszym dowodem na bezpieczeństwo jego użytkowania. Wszędzie, gdzie tylko to możliwe, zdecydowanie warto prosić o rozwiązania wielorazowe.

Akcesoria do szklanych butelek do wody Muuki

Szklany bidon dla dzieci Muuki doskonale sprawdza się też podczas picia przez słomkę, dzięki czemu świetnie nadaje się dla najmłodszych. Nasza oferta jest kompletna - w Popaopa znajdziesz również słomki Long Straw z nakładkami umożliwiającymi ich zamocowanie oraz szczoteczkami przeznaczonymi do czyszczenia. Nadają się do wszystkich szklanych butelek do wody Muuki Daily Bottle. Słomka została wykonana z silikonu, dlatego jest trwała i nie sprawia trudności w czyszczeniu. Dołączona do zestawu szczoteczka pozwala zachować higienę. Butelka nawadniająca jest nazywana również motywacyjną, ponieważ motywuje do picia odpowiedniej ilości wody. Jeżeli szukasz ekologicznego rozwiązania dla siebie i dziecka, koniecznie sprawdź produkty marki Muuki.

Muuki: butelka, która przypomina o nawodnieniu

Butelka na wodę Muuki to więcej niż tylko pojemnik na wodę - to inspiracja do dbania o swoje nawodnienie i zdrowie. Jej wyjątkowy design został stworzony z myślą o motywowaniu do picia odpowiedniej ilości wody każdego dnia, co jest kluczowe dla utrzymania dobrej kondycji, samopoczucia i pięknego wyglądu. Nowa, mniejsza i lżejsza wersja butelki Muuki sprawia, że jest ona jeszcze bardziej praktyczna i mobilna. Wykonana ze szkła borokrzemowego, jest nie tylko trwała, ale także bezpieczna, ponieważ nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji w wodzie. Bidon Muuki nadaje się również do gorących napojów, ponieważ jest wykonany ze szkła borokrzemowego. Dzięki takiej butelce będzie Ci łatwiej kontrolować, ile dziennie pijesz.

Bidon Muuki: koniec z plastikowymi butelkami

Butelka Mukki to rewolucyjny krok w kierunku zrównoważonego stylu życia. Dzięki niej możesz pożegnać się z plastikowymi butelkami jednorazowego użytku i zacząć pielęgnować środowisko naturalne. Bidon szklany dla dzieci jest nie tylko trwały, ale także higieniczny, ponieważ nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji w naszych napojach i jest łatwy do wyczyszczenia. Kupując szklany bidon dla dziecka, od najmłodszych lat uczysz je używania wielorazowych produktów. To krok w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości, gdzie plastikowe odpady przestają być tak ogromnym problemem. Wybierając produkty marki Muuki, stawiasz nie tylko na swoje zdrowie, ale też lepszą przyszłość planety.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 36 pozycji