Gry podróżne

Oto nasza kreatywna propozycja na czas podróży - bez znaczenia czy w pociągu, samochodzie czy samolocie - gry podróżne sprawdzają się zawsze. Charakteryzuje je przede wszystkim kompaktowa forma. Nasze propozycje to przede wszystkim gry podróżne dla dzieci, choć nie tylko, zamknięte w wygodnych i estetycznych pudełkach. Dzięki temu, że są magnetyczne, świetnie sprawdzają się nawet w przypadku młodszych dzieci - nie ma obaw, że pionki zgubią się czy spadną z planszy, a to bardzo komfortowe.

Gry magnetyczne i podróżne dla dzieci

Magnetyczne gry podróżne polecamy wszystkim, którzy szukają rozwijających i innych niż tablet czy telefon, rozrywek na czas podróży. Znajdziecie tu bestsellerowe propozycje, które łączą pokolenia - szachy, warcaby, chińczyk, państwa-miasta, a nawet wyścigi samochodowe i wiele innych interesujących opcji.

Klasyczne gry samochodowe

W Popaopa.pl znajdziesz różnego rodzaju gry magnetyczne, zarówno te nowoczesne, jak i znane od lat. Jedną z klasycznych propozycji są tzw. chińskie warcaby, w które można grać na kilka sposobów. To świetne zajęcie dla dziecka nie tylko podczas podróży, ale też np. w kolejce u lekarza. Dużym plusem są niewielkie gabaryty gry, ponieważ bez problemu mieści się w torebce. Metalowe pudełko pełni jednocześnie funkcję planszy, co jeszcze bardziej ogranicza niezbędną powierzchnię. Wielbiciele znanych od lat gier mogą postawić również na magnetyczne domino, w które bez trudu można grać w samochodzie. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego podróż samochodem, samolotem czy pociągiem nie musi być dla dziecka nudna i uciążliwa.

Logiczne gry do samochodu

W naszej ofercie znajdziesz również logiczne gry samochodowe, które nie tylko dostarczają dziecku rozrywki, ale też uczą dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych oraz motywują do kombinowania i szukania najlepszych rozwiązań. Posiadamy też trójwymiarowe układanki wspomagające rozwój motoryczny przez możliwość tworzenia prostych lub bardziej skomplikowanych konstrukcji. Różnego rodzaju układanki i gry do samochodu uczą niestandardowego myślenia, a co najważniejsze - dostarczają znudzonemu podróżą dziecku rozrywki.

Gry podróżne są niewielkie i poręczne, dlatego doskonale sprawdzają się podczas długich, monotonnych tras, za którymi najmłodsi zdecydowanie nie przepadają. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i dołącz do wspólnej zabawy!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-5 z 5 pozycji