Maty piankowe

Maty piankowe dla dzieci

Mata piankowa to wartościowy gadżet, który cieszy wszystkich! Mamy kochają to, że dzięki matom zapewniają dzieciom bezpieczną, ciepłą i łatwą w utrzymaniu czystości przestrzeń do aktywności. Natomiast dzieci szaleją za ich bajecznymi kolorami, ciekawa fakturą i nieograniczonymi możliwościami zabaw z ich wykorzystaniem. Całkowicie podzielamy te zachwyty! Maty piankowe to zdecydowanie niezbędny element wyposażenia domu, w którym pojawia się niemowlę. Chociaż z pełną odpowiedzialnością zapewniamy - mata piankowa dla niemowlaka będzie przydatna również przez dużą część jego późniejszego dzieciństwa.

W naszym sklepie znajdziesz produkty, które zapewniają możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego egzemplarza dla Twojego dziecka lub jako pomysł na prezent.
Oto przykłady, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Mata piankowa Skip Hop

Produkty tej marki są powszechnie uznane i bardzo lubiane. Charakteryzuje je pełne bezpieczeństwo, oparte na atestowanych materiałach oraz solidnym wykończeniu. To dzięki tym wartościom maty Skip Hop dopuszczone są do użytku już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Marka przyciąga również ciekawym designem, który ucieszy rodziców chcących zatrzymać spójny wystrój wnętrz - np. rewelacyjna linia mat Playspot, w stonowanych barwach i z możliwością dowolnej konfiguracji elementów.

  • Mata piankowa puzzle

To już klasyk, który od wielu lat podbija serca mam i dzieci. Na początku życia maluszka sprawdzi się jako bezpieczna przestrzeń do leżakowania, kulania się, pełzania. Natomiast już dwu czy trzy latek z satysfakcją będzie układał piankowe elementy rozwijając swoją kreatywność. Świetnym patentem na udaną zabawę są puzzle piankowe z wyjmowanym środkiem, które gorąco polecamy.

  • Mata piankowa czarno-biała lub kolorowa 

Dla każdego interesujące egzemplarze w barwach dostosowanych do delikatnego wzroku najmłodszych lub bardzo kolorowe, pobudzające do zabawy i poznawania liter, zwierząt, nowych kształtów, itp.

  • Dywany piankowe

Przyjazne dla dzieci od pierwszego dnia życia. Są w jednym kawałku, dlatego jeszcze łatwiej utrzymać je w czystości, a w razie potrzeby szybko zwinąć i wygodnie przechować.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kategorii MATY PIANKOWE. Na koniec nasza rada - jak mata piankowa dla dzieci, to tylko z atestem!
W popaopa.pl czekają na Ciebie w pełni bezpieczne produkty, będące dobrym wyborem na całe lata.

Brak produktów w tej kategorii