BLW Bobas Lubi Wybór

Akcesoria do BLW

Samodzielne jedzenie to nie jest prosta sprawa, ale im wcześniej się je wdroży, tym szybciej dziecko sobie z nim pięknie poradzi. Coraz bardziej popularna metoda BLW ma ogromny sens, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię, w której znajdziesz akcesoria do BLW. Przyjemność patrzenia na to, jak z dnia na dzień dziecko coraz lepiej radzi sobie z jedzeniem jest bezcenna. My zapewnimy akcesoria BLW, które ułatwią całą sprawę i będą pomocą przy zachęcaniu malucha do próbowania nowych smaków.

Dlaczego warto wybrać naczynia do BLW?

Metoda BLW (baby-led weaning) po polsku tłumaczy się po prostu na: bobas lubi wybór. Oznacza to dawanie maluchowi jak największej swobody podczas nauki samodzielnego jedzenia. W przypadku metody BLW, naczynia są bardzo istotne - warto wybierać silikonowe talerzyki i miseczki. Bobas lubi wybór to przede wszystkim koniec drobno zmiksowanych papek oraz szczegółowego planowania każdego posiłku. Dziecku podaje się jedzenie pokrojone w słupki, a co najważniejsze - warto zapewniać mu kilka opcji, aby mogło samo wybrać, na co dzisiaj ma ochotę. Metoda BLW pozwala maluchowi odkrywać konsystencje, smaki i kolory we własnym tempie. Tutaj nie ma miejsca na podawanie dziecku jedzenia do ust - w końcu bobas lubi wybór! Zobacz, jakie akcesoria dla BLW znajdziesz w naszej ofercie.

Sztućce do BLW

W Popaopa.pl dostępne są idealne sztućce BLW - miękkie, silikonowe łyżeczki. Mają ergonomiczny kształt, stworzony z myślą o małych, dziecięcych rączkach. Dzięki temu, maluch dostaje dużą swobodę i od samego początku może próbować samodzielnego jedzenia łyżeczką. Silikon jest na tyle miękki, że nie podrażnia dziąseł, nawet kiedy dziecko przechodzi przez ząbkowanie. W przypadku metody BLW, sztućce powinny przede wszystkim zapewniać dziecku niezależność. Łyżeczki zapewniają stabilny chwyt, dzięki czemu wspomagają rozwój motoryki małej. To korzyści, ale nie tylko podczas nauki jedzenia, ale też na przyszłość - maluch nie będzie miał problemów z precyzyjnymi ruchami dłoni.

Akcesoria BLW robią różnicę w trakcie wspólnych posiłków. Koniecznie sprawdź u nas sztućce i naczynia do BLW. Już życzymy smacznego!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 48 pozycji