Filtruj

Bujaki i zabawki na biegunach Jest 11 produktów.

Koń na biegunach jest jedną z pierwszych zabawek, pojawiających się w pokoju dziecięcym. W naszym sklepie znajdziesz również mniej tradycyjne wersje tej zabawki.

Zwierzątka na biegunach dla maluchów

Oferujemy produkty dla dzieci w każdym wieku. Koń na biegunach jest doskonałą zabawką dla maluchów od drugiego do piątego roku życia. Małe dzieci kochają zwierzątka i chętnie sięgają po produkty z ich motywem. Wychodzimy więc naprzeciw potrzebom maluchów. W naszym sklepie znajdziesz, nie tylko konia, ale też np. słonika na biegunach.

Zabawki są pokryte miękkim, przyjemnym w dotyku materiałem, dlatego mogą też pełnić funkcję dużej przytulanki. W naszej ofercie znajduje się również jednorożec na biegunach, z uroczym misiem, ukrytym w dodatkowej kieszonce. Maskotka posiada też wbudowaną grzechotkę, dzięki czemu jest interesująca, już dla rocznego dziecka. Oferujemy również oryginalne zabawki, takie jak lis lub lama na biegunach. W ten sposób, możemy zachęcić małe dziecko do poznawania nowych gatunków zwierząt.

Kołysanie uspokaja malucha, ponieważ przypomina mu warunki, panujące w brzuchu mamy. Właśnie dlatego, zabawki na biegunach cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i ich rodziców.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów