Lista produktów marki LennyLamb

LennyLamb to rodzinny biznes, który powstał z fascynacji ideą noszenia dzieci blisko ciała. Wszystkie produkty LennyLamb powstają w zakładzie w Polsce, gdzie właściciele i pracownicy dokładają wszelkich starań, aby dzieci i rodzice mogli poczuć się komfortowo. Nasze chusty i nosidełka są wyjątkowe, podobnie jak maluchy, dla których powstają.

Chusta LennyLamb - alternatywa dla nosidełek

Chusta do noszenia noworodka LennyLamb to szybkie, proste w użyciu i zajmujące niewiele miejsca nosidełko dla dziecka. Zawiązanie chusty nie jest skomplikowane. Wystarczy dobrze przełożyć chustę do noszenia dziecka przez kółka, dopasować rozmiar do osoby noszącej włożyć dziecko i dociągnąć. Kilka prostych ruchów wystarczy, żeby bezpiecznie spacerować i podróżować z maluszkiem. Noszenie dziecka w chuście nigdy nie było tak proste!

Komfortowe nosidło LennyLamb

Nosidełko ergonomiczne LennyLamb posiada wyjątkowy system klamer i pasów, co zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała maluszka i rodzica. Priorytetem podczas projektowania były wygoda mamy oraz bezpieczeństwo dziecka. Z marką LennyLamb, nosidło nie wymusza na maluchu nienaturalnej pozycji. Elastyczność i duże możliwości regulacji sprawiają, że dziecko prawidłowo się rozwija, a jednocześnie pozostaje blisko rodzica.

Chusta czy nosidełko LennyLamb to najlepszy wybór dla mamy i taty, którzy chcą budować więź z maluchem, nie rezygnując z codziennych aktywności. Trudno więc dziwić się, że marka podbija serca rodziców na całym świecie.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-21 z 21 pozycji