Naczynia i Sztućce dla Dzieci

Przedstawiamy akcesoria dziecięce, które zachęcą każde dziecko do rozpoczęcia przygody z samodzielnym jedzeniem. Czasami problemem jest przekonanie maluszka do podjęcia prób jedzenia zróżnicowanych posiłków - ze swojej strony możemy wesprzeć atrakcyjnymi naczyniami dla dzieci oraz idealnymi dla małych rączek pierwszymi sztućcami dla dzieci. Mamy to szczęście, że producenci przygotowują naprawdę warte uwagi naczynia i sztućce dla dzieci! Poznajcie nasze propozycje na wysokojakościowe, trwałe i bardzo atrakcyjnie wizualnie akcesoria.

Naczynia dla dzieci od Little Dutch

Marki Little Dutch prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynie przede wszystkim z przyjaznego, pastelowego designu oraz naturalnych, bezpiecznych materiałów: drewna i farb na bazie wody. Oferta Little Dutch obejmuje nie tylko zabawki, ale też naczynia dla dzieci. Posiadamy piękne kolorowe lunchboxy wykonane z bezpiecznego materiału bez BPA i ftalanów. W zestawie dostępny jest również mały widelczyk, idealny do dziecięcej rączki. Lunchbox posiada też specjalny wyjmowany wkład, dzięki któremu można estetycznie ułożyć pełnowartościowy posiłek. Taki pojemnik doskonale sprawdzi się w szkole, na spacerze i wycieczce.

Pierwsze sztućce dla dziecka

Nauka samodzielnego jedzenia to wyjątkowy moment w życiu malucha. Pierwsze próby są niezdarne, ale w końcu trening czyni mistrza! Pomocne będą tutaj łyżki silikonowe od Minikoioi, które wspierają rozwój motoryki małej. To idealne pierwsze sztućce dla dziecka, ponieważ są wykonane z miękkiego silikonu, dlatego nie podrażniają dziąseł, nawet podczas ząbkowania. Dodatkowo łyżeczki są zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie pasowały do małej rączki dziecka - mają ergonomiczny kształt. Z takimi łyżkami przejście z płynów do stałych posiłków jest znacznie łatwiejsze. Warto pamiętać, że silikonowe sztućce dla dzieci to doskonała alternatywa dla tych, wykonanych z plastiku. Łyżeczka została wyprodukowana z silikonu spożywczego, a rączka - z ekologicznego bambusa. Mogą korzystać z niej dzieci powyżej szóstego miesiąca życia. Kiedy maluch z nich wyrośnie i zacznie używać tradycyjnych sztućców, łyżeczki mogą posłużyć jako naczynia dla dzieci do zabawy.

Praktyczne termosy dla dzieci

W naszej ofercie dostępne są też termosy obiadowe B.Box. W zestawie znajduje się widelczyk, dlatego maluch może zjeść ciepły posiłek, gdziekolwiek się znajduje. Produkt doskonale trzyma temperaturę - w przypadku zimnego posiłku do 7 godzin, a gorącego - do 5 godzin. Szeroki otwór nie tylko ułatwia jedzenie z termosu, ale też utrzymanie go w czystości.

Z dobrymi naczyniami dla dzieci, posiłki sprawiają ogromną radość. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i życzymy udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 77 pozycji