Rozwój małej motoryki

Zabawki wspomagające rozwój małej motoryki są bardzo wartościowe. W końcu to mała motoryka decyduje o przyswajaniu umiejętności, które są przydatne już w przedszkolu, a następnie niezbędne w dorosłym życiu, czyli pisania i rysowania, zapinania guzików, wiązania sznurowadeł itp.

Gry zręcznościowe, tablice edukacyjne dla dzieci

Wyselekcjonowaliśmy zabawki, wspierające trening dłoni i palców. Zabawa nimi wymaga koncentracji i precyzyjnych ruchów, ale jednocześnie jest dla dzieci bardzo przyjemna. Tym bardziej, że wszystkie nasze zabawki są pomysłowe i angażujące, po prostu zachęcające do zabawy. Wszelkiego rodzaju gry rozwijające sprawiają, że dziecko nawet nie zauważa, kiedy zdobywa nowe umiejętności, ponieważ tak doskonale się bawi. W naszej ofercie znalazły się m. in. gry Wesoła Ciuchcia. Świetnie stymulują koordynację wzrokowo-ruchową, zręczność manualną i wyobraźnię.

Wyjątkowe klocki magnetyczne Tegu

Dzieci uwielbiają klocki, które pozwalają im puścić wodzę wyobraźni i tworzyć rozmaite kształty. Polecamy klocki magnetyczne Tegu, doskonale wspierające rozwój umiejętności motorycznych. Z ich pomocą, dzieci mogą tworzyć różnego rodzaju zwierzątka i inne figury. Klocki zostały pomalowane farbami na bazie wody, a magnes jest dobrze ukryty w ich wnętrzu, dlatego rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo malucha podczas zabawy.

Zabawa w fryzjera z Plan Toys

Dzieci uwielbiają fantazjować, co będą robić w dorosłym życiu. Czemu więc nie pomóc im w rozwoju zainteresowań i kreatywnego myślenia? Najlepiej zrobić to z pomocą bezpiecznych i pomysłowych zabawek Plan Toys. Posiadamy m. in. zestawy do zabawy we fryzjera i stomatologa. W naszej ofercie znajdują się też gry zręcznościowe Plan Toys, które wspomagają rozwój precyzyjnych ruchów rąk.

Tablice edukacyjne Little Dutch

Zdolności motoryczne warto kształtować od najmłodszych lat. Tak dużą popularnością cieszą się więc rozwijające tablice edukacyjne. Posiadamy zabawki aktywizujące znanej marki Little Dutch, które są odpowiednie już dla kilkumiesięcznych dzieci. Skutecznie zachęcają maluchy do poznawania nowych kolorów, kształtów i faktur. Stymulują dziecko, jednocześnie nie narażając go na zbyt dużą ilość bodźców.

Proponujemy najmłodszym wartościowe zabawki, w naturalny i przyjemny sposób wspomagające rozwój motoryki małej. Zapraszamy do zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 147 pozycji