Kategorie

Lista produktów producenta: Btoys

BToys- już dostępne w Polsce!


W ciągu zaledwie 5 lat swojego istnienia, marka BToys zdobyła sobie – bez reklamy telewizyjnej – olbrzymie uznanie na bardzo wymagającym rynku amerykańskim, poparte szeregiem prestiżowych nagród i wyróżnień.


Polska jest jednym z pierwszych krajów Europy, gdzie niezwykłe zabawki BToys są już dostępne!


Mamy nadzieję, że szybko zdobędą one sobie rosnące grono fanów, zyskując sympatię zarówno naszych Milusińskich jak i ich Rodziców, poszukujących w zabawkach „czegoś więcej”.


Kula sensoryczna z piłkami 


Kule sensoryczne dla niemowląt to wspaniała zabawka z właściwościami terapeutycznymi. Jedna duża piłka z mniejszymi piłkami, które można dopasować i włożyć do dużej kuli. Każda piłka sensoryczna ma inny kształt i fakturę. 


Popularna Symfonia BToys


Ustawiając na pulpicie wybrane figurki instrumentów, otrzymujemy niesamowity efekt: słyszymy jeden z 15 znanych utworów muzycznych (np. V Symfonia, Dla Elizy), wykonywany przez  właśnie te instrumenty, które wybraliśmy.


Tablica znikopis do rysowania wodą


Tablica w ramie z wygodnymi uchwytami pokryta specjalnym, łatwowysychającym płótnem. Tablica ze znikopisem i pieczątkami to idealny sposób na naukę poprzez zabawę.


Muzyczna ośmiornica


Ośmiornica BToys wydaje dźwięki 8 różnych instrumentów muzycznych i 6 różnych melodii. W każdej z macek wgrany jest inny instrument – wystarczy nacisnąć mackę, aby usłyszeć jego brzmienie. 


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 158 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 158 elementów