WRACAMY DO SZKOŁY!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

WRZESIEN

package.pngIlość kodów ograniczona!

Lista produktów marki Btoys

BToys- już dostępne w Polsce!

W ciągu zaledwie 5 lat swojego istnienia, marka BToys zdobyła sobie – bez reklamy telewizyjnej – olbrzymie uznanie na bardzo wymagającym rynku amerykańskim, poparte szeregiem prestiżowych nagród i wyróżnień.

Polska jest jednym z pierwszych krajów Europy, gdzie niezwykłe zabawki BToys są już dostępne!

Mamy nadzieję, że szybko zdobędą one sobie rosnące grono fanów, zyskując sympatię zarówno naszych Milusińskich jak i ich Rodziców, poszukujących w zabawkach „czegoś więcej”.

Kula sensoryczna z piłkami 

Kule sensoryczne dla niemowląt to wspaniała zabawka z właściwościami terapeutycznymi. Jedna duża piłka z mniejszymi piłkami, które można dopasować i włożyć do dużej kuli. Każda piłka sensoryczna ma inny kształt i fakturę. 

Popularna Symfonia BToys

Ustawiając na pulpicie wybrane figurki instrumentów, otrzymujemy niesamowity efekt: słyszymy jeden z 15 znanych utworów muzycznych (np. V Symfonia, Dla Elizy), wykonywany przez  właśnie te instrumenty, które wybraliśmy.

Tablica znikopis do rysowania wodą

Tablica w ramie z wygodnymi uchwytami pokryta specjalnym, łatwowysychającym płótnem. Tablica ze znikopisem i pieczątkami to idealny sposób na naukę poprzez zabawę.

Muzyczna ośmiornica

Ośmiornica BToys wydaje dźwięki 8 różnych instrumentów muzycznych i 6 różnych melodii. W każdej z macek wgrany jest inny instrument – wystarczy nacisnąć mackę, aby usłyszeć jego brzmienie. 

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć