Lista produktów marki Btoys

Zabawki BTOYS

Oferta zabawek BToys wyróżnia się na rynku wysokiej jakości produktów dla dzieci. Ta amerykańska marka trafiła na polski rynek po ogromnym sukcesie w swoim rodzimym kraju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy przedstawić Tobie coś tak wyjątkowego jak zabawki BToys. Potwierdzeniem ich wartości i jakości są liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Niech sukces marki będzie dla Ciebie dowodem, że warto się sięgnąć po produkty z niniejszej kategorii.

Co wyróżnia zabawki BToys? Mają wszystko to co, ważne dla dzieci, ale i dla rodziców. Dlatego oprócz pięknej formy, bezpiecznych rozwiązań i żywych kolorów, spodziewaj się czegoś więcej! Zabawki BToys pobudzają wyobraźnię i zachęcają do kreatywności. Nadają się do samodzielnej zabawy, ale też będą świetnym pretekstem do budowania relacji z otoczeniem w trakcie zabawy z innymi dziećmi. Pomogą rozwijać sensorykę i pobudzać intelektualnie, ale jednocześnie stanowią zachętę do aktywności fizycznej. Podsumowując - dadzą Twojemu dziecko wszystko, czego potrzebuje. Co więcej, z szerokiego asortymentu na pewno dobierzesz zabawkę, która będzie odpowiadała aktualnemu poziomowi rozwoju dziecka.

Absolutne hity z logiem BToys to piłki sensoryczne dla niemowląt, miękkie klocki, kreatywne zestawy do tworzenia biżuterii czy przytulanki dla niemowląt i nie tylko. Wszystko piękne, odpowiednie dla danej kategorii wiekowej, atrakcyjne wizualnie i trwałe.

Piłki sensoryczne dla niemowląt BToys

Taka zabawka to świetny pomysł na prezent z okazji pierwszego spotkania z niemowlakiem. Nie dość, że spodoba się rodzicom, bo jest wartościową zabawką. To na pewno będzie doskonałym bodźcem do rozwoju dla maluszka. Miękkie piłki sensoryczne dla niemowląt BToys, mają w środku dzwoneczek - takie połączenie stymuluje wzrok i słuch, jest także wsparciem przy rozwoju umiejętności motorycznych. Przeznaczone są dla dzieci od samego początku ich życia.

Przytulanki dla niemowląt BToys

Przytulanka to często pierwszy towarzysz maluszka, pierwsza i najważniejsz zabawka. Przytulanki BToys mają cechy idealnych kandydatów na przytulankę na całe dzieciństwo! Są trwałe, solidnie uszyte, wykonane z tkanin, które zostały dobrane odpowiedzialnie i jednocześnie są bardzo przyjazne dla maluszków.

Dzięki zabawkom BToys poczujesz, że Twoje dziecko dostaje to, co najlepsze. To produkty najwyższej jakości, stworzone z pomysłem i z myślą o satysfakcji rodzica oraz rozwoju maluszka. Wybierając BToys, dokonujesz dobrego wyboru. Niech Twoje zakupy będą udane!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-22 z 22 pozycji