Lista produktów marki glo pals

Czy kąpiel może być dobrą zabawą? Pewnie! Nie każde dziecko przepada za kąpielą, ale z pomocą przychodzą wyjątkowe zabawki Glo Pals. Kostki czy antypoślizgowe naklejki staną się najlepszymi przyjaciółmi Twojego dziecka i sprawią, że nie będzie chciało wychodzić z wanny. Wnoszenie magii w codzienne czynności – to założenie, które przyświeca marce Glo Pals. Zabawki powstały z chęci uspokojenia dziecka z autyzmem podczas kąpieli, kiedy czuło się przeładowane sensorycznie. Obecnie produkty tej amerykańskiej marki służą wszystkim dzieciom i świadomym rodzicom, którzy lubią wprowadzać odrobinę zabawy w rutynowe czynności.

Historia marki Glo Pals

Początki firmy były skromne: zaczęło się studenckiego projektu, a następnie start-upu. Jak większość wyjątkowych produktów, kostki sensoryczne Glo Pals powstały z potrzeby: były inspirowane niechęcią dziecka ze spektrum autyzmu do kąpieli. Kolorowe, świecące kostki świetnie zajmują uwagę, a dzięki temu kąpiel staje się przyjemnością. Marka Glo Pals wspiera dzieci, nie tylko tworząc dla nich wyjątkowe zabawki, ale też angażując się w działalność charytatywną. Część przychodu z każdego zakupionego produktu jest przekazywana na jedyny szpital dla dzieci w stanie Mississippi: Children’s Mississippi. Dzięki wsparciu klientów, od 2019 roku marka przekazała już 50 000 dolarów.

Glo Pals: kostki sensoryczne do kąpieli i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz prawdziwe klasyki marki Glo Pals. Kostka sensoryczna jest dostępna w wielu wariantach – bez problemu znajdziesz model w ulubionym kolorze Twojego dziecka. W zestawie znajdują się wesoła postać i dwie kostki sensoryczne. Do zestawu możesz dokupić też dodatkowe kostki w dowolnym kolorze: wszystko po to, żeby kąpiel była zabawą, a nie tylko obowiązkiem. Postać ma giętkie rączki – dziecko może nimi swobodnie manipulować, rozwijając zdolności motoryki małej.

Kostki Glo Pals aktywują się po zanurzeniu: zaczynają świecić. Dziecko może szukać ich pod wodą i obserwować, jak zmieniają się w różnym świetle. Kolejną zaletą kostek jest możliwość ich łatwego utrzymania w czystości: nie mają zakamarków, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia. Po kąpieli wystarczy wypłukać kostki pod bieżącą wodą i wytrzeć do sucha: już nadają się do kolejnego użycia. Kostka sensoryczna Glo Pals posłuży Twojemu dziecku przez ok. 30 kąpieli, a kiedy przestanie świecić: wciąż może posłużyć do tworzenia układanek i innych zabaw.

Glo Pals: kostki i inni towarzysze Twojego dziecka

W naszej ofercie dostępne są również inne zabawki marki Glo Pals. Kostki sensoryczne nie muszą być jedynym towarzyszem Twojego dziecka podczas kąpieli: posiadamy też antypoślizgowe naklejki, które doskonale sprawdzą się w wannie. To bezpieczny produkt, w 100% wykonany z recyklingowanych materiałów, dlatego jest przyjazny nie tylko dla dziecka, ale też środowiska. Zastosowanie wodoodpornego kleju sprawia, że bez problemu możesz umieścić naklejki w wannie, aby dotrzymały maluchowi towarzystwa i sprawiały, że kąpiel staje się przyjemnością.

Marka Glo Pals to nowe podejście do zwyczajnych, codziennych czynności. W naszej ofercie znajdziesz sensoryczne zabawki do kąpieli, które nie tylko dostarczą rozrywki, ale też będą stymulować rozwój motoryczny dziecka. Jeśli Twoje dziecko nie przepada za kąpielą, koniecznie sprawdź kostki sensoryczne i naklejki antypoślizgowe.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-16 z 16 pozycji