Lista produktów marki Wydawnictwo Media Rodzina

Czytanie rozwija wyobraźnię i poszerza zasób słownictwa, dlatego warto od najmłodszych lat zachęcać malucha do sięgania po książeczki. W naszej ofercie umieściliśmy więc starannie dobrane propozycje książkowe od wydawnictwa Media Rodzina, zarówno dla maluchów, jak i nastolatków.

Książeczki dla dzieci Media Rodzina

Wydawnictwo Media Rodzina od ponad ćwierć wieku wydaje inspirujące książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zasłynęło m.in. z dostarczenia polskim czytelnikom bestsellerowej serią o przygodach młodego czarodzieja Harry'ego Pottera czy dzieci odwiedzających baśniową krainę w „Opowieściach z Narni”. Oprócz tego, w ofercie wydawnictwa są dostępne bogato ilustrowane książeczki dla najmłodszych np. o Kici Koci, Zuzi i wielu innych bohaterach.

Obecnie Media Rodzina nie tylko wydaje książki, ale też aktywnie działa przy popularyzacji czytelnictwa w Polsce organizując różnego rodzaju akcje promocyjne i wydarzenia kulturalne. My również dokładamy własną cegiełkę do uwrażliwiania najmłodszych na literaturę, umieszczając w naszej ofercie szeroki wybór książeczek dla małych i nieco większych Klientów.

Radosne książeczki Kicia Kocia

Jedną z najpopularniejszych pozycji w ofercie wydawnictwa zdecydowanie są książeczki o przygodach sympatycznej Kici Koci. Młodzi czytelnicy mogą towarzyszyć jej w wielu codziennych sytuacjach np. na placu zabaw, w ogródku czy podczas jazdy rowerem. Maluchy mogą więc poznać nowe słowa oraz poszerzyć swoją wiedzę o otaczającym świecie. Pomoże też dziecku przygotować się do niezwykłych wydarzeń np. narodzin młodszego rodzeństwa czy podróży samolotem. Dzięki temu, rozbudza w maluchu ciekawość świata, a wspólne czytanie jest doskonałą okazją do rozpoczęcia z pociechą rozmowy na ważne tematy. Każde dziecko, które pokochało bohaterkę książeczek, z pewnością ucieszy także sympatyczna Kicia Kocia maskotka. Będzie doskonałą towarzyszką snu oraz codziennej zabawy. 

Harry Potter, Zuzia czy Kicia Kocia - książeczki mogą być świetną przygodą zarówno dla dużych, jak i małych. Warto więc od najmłodszych lat rozbudzać w dziecku ciekawość świata i oswajać ze słowem pisanym, ponieważ zaprocentuje to w przyszłości. Miłego czytania!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 122 pozycji