Lista produktów marki Dooky

The Original Dooky jest jedną z cenionych marek amerykańskiego producenta akcesoriów dla dzieci Xplorys. Osłonka do wózka Dooky to znakomite, niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala na ochronę dzieci przed słońcem, wiatrem oraz chłodem.

Dooky to holenderska marka założona w 1997 roku. Jej głównymi założeniami są projektowanie i produkcja innowacyjnych akcesoriów dla dzieci. Firma posiada wewnętrzny dział projektowy, który odpowiada za wyjątkowy design i funkcjonalność. Produkty Dooky są dostępne w 25 krajach na świecie, również w naszym sklepie Popaopa.pl.

Okularki przeciwsłoneczne Dooky

Wzrok dziecka jest delikatny, dlatego potrzebuje wyjątkowej ochrony. Okularki są niezbędne na plaży (chronią przed słońcem i piaskiem), na rowerze czy podczas sportów zimowych, kiedy słońce bije jeszcze mocniej niż latem.

Jednym z hitów naszej oferty są okularki przeciwsłoneczne Dooky. Ich kształt został idealnie dostosowany do potrzeb najmłodszych - posiadają odpinany pasek, dzięki któremu da się dokładnie dopasować okularki do główki dziecka. Maluch może więc używać tych samych okularków od 6. do 36. miesiąca życia. Najważniejsze w okularach są oczywiście soczewki. Z uwagi na bezpieczeństwo maluchów, producent wykorzystuje materiał, który jest odporny na zarysowania i praktycznie nietłukący. Soczewki mają trzecią kategorię zaciemniania filtra (przepuszczają od 8 do 18% światła słonecznego). Kategoria jest uniwersalna, ponieważ chroni wzrok, a jednocześnie nie zaburza widzenia kolorów.

Wzrok malucha jest bezpieczny, dzięki zastosowaniu filtra UV 400. Oprócz tego, soczewki posiadają antyrefleks i polaryzację. Miękkie tworzywo sprawia, że ramki okularów są bardzo odporne na złamanie. O bezpieczeństwie stosowania produktów marki Dooky najlepiej świadczy fakt, że posiadają normy bezpieczeństwa EN ISO 12312-1:2013(A1:2015), ANSI Z80.3:2018 i AS/NZS 1067.1:2016. Co więcej, okularki przeciwsłoneczne Dooky przychodzą w praktycznym etui, dzięki któremu jeszcze łatwiej jest chronić je przed zniszczeniem.

Sprawdź akcesoria Dooky!

W naszej ofercie dostępne są również inne produkty Dooky, takie jak osłonka chroniąca przed wiatrem, deszczem, światłem czy hałasem. Dzięki niej, w prosty sposób stworzysz ciche, bezpieczne i przyjazne środowisko dla swojego dziecka. Osłonkę można zamontować na wózku głębokim, spacerówce czy uchwycie fotelika samochodowego. Dzięki temu, będziesz skutecznie chronić swoje dziecko podczas podróży czy spaceru. Dostępne jest również dodatkowe wiązanie na dole przeznaczone do ochrony przed silnym wiatrem.

Osłonka sprawdza się też w mocnym słońcu - posiada filtr UPF40+, który blokuje nawet 95% szkodliwych promieni UVA i UVB. Produkt zapewnia komfortową temperaturę w wózku i jednocześnie chroni delikatną skórę dziecka. Osłonka spełnia normy jakości (ASTM F1917-12 i EN71 part9:2005 + A1:2007 oraz EN14362-1:2012 i EN14362-3:2012), a do jej produkcji nie użyto żadnych szkodliwych związków (w tym pigmentów azowych, formaldehydu).

Produkty Dooky to idealna propozycja dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim maluchom ochronę przed słońcem i wiatrem, a jednocześnie stylowy wygląd. Sprawdź okularki i inne akcesoria - z pewnością nie pożałujesz swojego wyboru!

Brak produktów tego producenta