Lista produktów marki ALBI

Książeczki wydawnictwa Albi

Szukasz książeczek dla dziecka, które wciągną je na długie godziny, a jednocześnie będą wspierać jego rozwój? Propozycje od wydawnictwa Albi to strzał w dziesiątkę! W ofercie Popaopa.pl znajdziesz znaną serię „Czytaj z Albikiem” i wiele innych, dlatego koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy.

Filozofia wydawnictwa Albi

Wydawnictwo Albi działa w Polsce już od 2005 roku, dostarczając najmłodszym rozrywki, dbając o ich rozwój oraz zachęcając do sięgania po książki. Jak powiedział właściciel wydawnictwa: „Podstawą funkcjonowania firmy Albi jest profesjonalizm, zadowolenie klienta, stałe polepszanie i poszerzanie asortymentu”. Marka znana jest przede wszystkim z nowatorskiej serii „Czytaj z Albikiem”, ale w ofercie znajdziesz też wiele innych pozycji książkowych, które rozwijają kreatywność najmłodszych, zachęcają do odkrywania otoczenia oraz poszerzają wiedzę malucha o świecie.

Kultowa seria „Czytaj z Albikiem”

W Popaopa.pl dostępne są liczne książeczki z serii „Czytaj z Albikiem”, która zrobiła furorę wśród rodziców i dzieci. W zestawie znajduje się elektroniczne pióro, które po dotknięciu strony „czyta” książeczkę. Dzięki temu, nawet małe dziecko może samodzielnie zająć się książką, bez umiejętności czytania. W serii znajdują się różne propozycje, które poszerzą wiedzę malucha np. na temat kosmosu, zwierząt, różnych zawodów, cyferek, miejsc na świecie czy pór roku. Dziecko uczy się przez zabawę - poznaje liczby, kolory i litery. Elektroniczne pióro nie tylko daje maluchowi niezależność, ale też zachęca go do sięgania po książeczkę, ponieważ nasze pociechy coraz chętniej i wcześniej oswajają się z nowymi technologiami. W wielu propozycjach z serii dostępne są też quizy, dzięki którym dziecko może utrwalić zdobytą wiedzę.

Zabawa w zawody z książkami Albi

Twoja pociecha zastanawia się, kim chciałaby zostać, gdy dorośnie? Seria „Czytaj z Albikiem” z pewnością przypadnie jej do gustu! W Popaopa.pl znajdziesz cały szereg książeczek przedstawiających codzienne życie osób wykonujących różne zawody. To świetny sposób na poszerzenie wiedzy dziecka o świecie oraz przyswojenie nowych informacji przez zabawę. Maluch może lepiej poznać kulisy pracy weterynarza, lekarza czy strażaka. Szeroki wybór książeczek pozwala dopasować tematykę do wieku dziecka: przedszkolaka zainteresują zwierzątka, a starszak może zająć się np. budową ludzkiego ciała lub atlasem świata. Z książeczkami Albi nie ma miejsca na nudę!

Wbrew temu, co często się ogłasza, współczesne dzieci również chętnie sięgają po książeczki i słuchają czytanych przez rodziców opowieści. Trzeba jednak znaleźć propozycję, która naprawdę wciągnie Twoją pociechę - najlepiej, jeśli maluch będzie mógł samodzielnie odkrywać kolejne strony. Książki Albi sprawdzą się tutaj doskonale!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 31 pozycji