Lista produktów marki Crayon Rocks

Crayon Rocks to niezwykle kredki, które inspirują nie tylko kolorem ale również kształtem. Jeżeli Twoje dziecko ma zadatki na małego artystę, z pewnością bardzo ucieszy się z takiego prezentu, dlatego koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy.

Kredki Crayon - produkt z historią

Kredki stożkowe Crayon Rocks stworzyła Barbara Lee, która przez 23 lata pracowała jako nauczycielka dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zainspirowała ją do tego terapeutka pani Olsen, która prowadziła bezstresową naukę pisania dla dzieci. Barbara Lee zdała sobie sprawę, jak ważne jest doskonalenie prawidłowej techniki chwytu od najmłodszych lat. Brakowało jednak przyjaznego najmłodszym narzędzia do nauki, dlatego nauczycielka wymyśliła wyjątkowe w swojej prostocie kredki-kamyki Crayon Rocks. Pierwsze produkty powstawały w garażu w Kalifornii. Obecnie techniki produkcji kredek nieco się zmieniły, ale jakość pozostała taka sama, a nawet lepsza.

Dlaczego warto postawić na kredki Crayon Rocks?

Wyjątkowy kształt kredki Crayon sprawia, że dziecko trzyma ją w trzech palcach, co sprzyja doskonaleniu prawidłowej techniki chwytu, a później - ułatwia naukę pisania. Warto o tym pamiętać, ponieważ motoryka mała jest jedną z kluczowych umiejętności, które maluch powinien rozwijać od najmłodszych lat. Zabawa kredkami Crayon Rocks to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Na uwagę zasługuje też surowiec, ponieważ kredki powstają z bezpiecznego wosku sojowego oraz naturalnych pigmentów naturalnych. Dzięki temu, kredki rysują pięknie i wyraźnie, a jednocześnie nie zagrażają delikatnej skórze malucha. Doskonale się blendują i są świetnie napigmentowane, dlatego pokocha je każdy mały artysta. Są też znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne naftowe kredki woskowe. Naturalne jest również opakowanie Crayon Rocks, ponieważ kredki-kamyczki są dostępne w bawełnianym woreczku. Ułatwia to przechowywanie oraz jest zdecydowanie trwalszym rozwiązaniem od kartoników, w których są sprzedawane tradycyjne kredki.

Rysowanie doskonale rozwija wyobraźnię, a z kredkami Crayon Rocks pozwala też kształtować motorykę małą. Spraw swojemu małemu artyście świetny prezent i wspieraj jego rozwój. Życzymy udanych zakupów!

Brak produktów tego producenta