Lista produktów marki TICKLESS

Pajęczaki, takie jak kleszcze czy roztocza, potrafią skutecznie utrudnić człowiekowi życie. Mogą być nosicielami groźnych chorób, a także przyczyną alergii, z którą trudno wygrać. Na szczęście, na rynku są już dostępne urządzenia, które skutecznie odstraszają pajęczaki i pozwalają korzystać z życia bez obawy o ugryzienie kleszcza lub pojawienie się objawów alergii na roztocza.

Urządzenie TickLess na roztocza

Roztocza kurzu domowego są jednym z najbardziej powszechnych alergenów. Gromadzą się wszędzie, gdzie mogą znaleźć pokarm i optymalną wilgotność np. w materacach, dywanach, pluszakach czy zasłonach. Trudno pozbyć się z domu wszystkich przedmiotów, w których bytują roztocza. Z pomocą przychodzi tutaj urządzenie TickLess na roztocza, które nieustannie emituje ultradźwięki, bezpieczne dla człowieka, ale skutecznie otępiające pajęczaki. Dzięki temu, roztocza nie są w stanie znaleźć pożywienia i ich populacja stopniowo się zmniejsza. Urządzenie MiteLess to niezbędnik w domu każdego alergika, ponieważ skutecznie redukuje objawy. Warto wziąć pod uwagę, że może działać nawet przez rok, dlatego zakup MiteLess zdecydowanie się opłaca. W naszej ofercie znalazły się urządzenia TickLess dla dzieci i dorosłych - można stosować je nawet w domach, w których mieszkają maluchy.

Urządzenie TickLess na kleszcze

Złapanie kleszcza jest jedną z największych obaw, które towarzyszą nam podczas spacerów po lesie czy nawet parku. Tutaj również z pomocą przychodzi urządzenie TickLess, przeznaczone do odstraszania kleszczy. Jest małe i lekkie, dlatego bez problemu może towarzyszyć nam podczas codziennych spacerów. Wystarczy przyczepić TickLess do odzieży wierzchniej, aby odstraszać kleszcze. Urządzenie działa analogicznie do MiteLess - ultradźwięki sprawiają, że kleszcze stają się zdezorientowane i nie mogą znaleźć żywiciela, przez co nie wgryzają się w naszą skórę. TickLess to niezbędnik każdego wielbiciela wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom, jesteśmy w stanie dużej mierze uniknąć negatywnego wpływu kleszczy czy roztoczy na nasze zdrowie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy miłych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-2 z 2 pozycji