Lista produktów marki Zazu

ZAZU to produkty, które powstały z myślą o spokojnym śnie Maluchów ❤

Marka Zazu powstała z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Założyciele Nynke Bakker i Sven van der Veen, to młodzi ojcowie 3 dzieci. Swoje doświadczenie opiekuńcze, wykorzystali do rozwiązywania bieżących problemów rodziców. Wiedzą oni jak ważny jest sen dla Maluszka i z jakimi przeciwnościami borykają się rodzice. Dlatego też, miś Szumiś i trener snu dla dziecka to idealny produkt dla dzieci, mających problem ze snem. Kojące i relaksujące dźwięki m.in. natury uspokoją Maluszka i pozwolą mu spokojnie przetrwać noc. Nynke i Sven łącząc siły w 2013 roku rozpoczęli innowacyjną produkcję, stawiając na praktyczne rozwiązania i niespotykane dotychczas uspokajające zabawki dla dzieci. Niezwykła innowacją w usypianiu Maluszków jest projektor gwiazd lub lampka projektor. Dzięki pięknej iluminacji świateł, która zwraca uwagę Maluszka i przygotowuje do głębokiego snu i spokojnej nocy. 

Narodziny dziecka i jego wychowanie, to wyjątkowy czas dla każdego z nas. Wspaniale jest obserwować rosnące Maleństwo i pomagać mu w poznawaniu świata. Miś Szumiś i lampka nocna dla dzieci to ogromny rozwój intelektualny Maluszka. Możliwość odtwarzania do snu dźwięków natury oraz dowolnie wybranych utworów dzięki bezprzewodowemu połączeniu Bluetooth, pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowej kompozycji dopasowanej do Twojego dziecka. Zazu wie, że każdy Malec jest inny, dlatego też produkty z linii trener snu dla dziecka, pozwalają na szeroką personalizację. Połącz przyjemne z pożytecznym i ułatw naukę swojemu Maluszkowi, już dziś. Choć rodzicielstwo jest wspaniałym przeżyciem, to wiemy jak jednocześnie potrafi być trudne. Dlatego postaw na nowoczesne rozwiązania, które są korzystne nie tylko dla Twojego dziecka, ale i Ciebie. 

Maluszki potrzebują czasu, aby nauczyć się wszystkich dorosłych rzeczy. Ale możesz im w tym trochę pomóc! Lampka nocna dla dzieci, trener snu dla dzieci, Miś Szumiś czy też projektor gwiazd staną się Twoimi niezastąpionymi asystentami. Częste przekazywanie dzieciom dodatkowych bodźców rozwojowych, komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa pomaga w rozwoju intelektualnym i emocjonalnym. I do tego właśnie dąży Zazu. 

Markę Zazu wyróżnia:

  • nowoczesne wzornictwo,
  • funkcjonalność – m.in. funkcja Baby Sensor - miś Szumiś aktywuje się na dźwięk płaczu dziecka lub dotyk, 
  • timer - lampka nocna dla dzieci wyłącza się automatycznie, 
  • regulacja poziomu głośności, 
  • kojące dźwięki – bicie serca, biały szum, dźwięki natury, kołysanki, delikatne światło.

Dodatkowe funkcje:

  • głośnik Bluetooth, 
  • latarka, 
  • miś rozgrzewający i chłodzący,
  • możliwość prania.
Brak produktów tego producenta