Lista produktów marki Wonder Wheels

Wonder Wheels - samochody zabawki dla Twojego dziecka!

Pozwól Twojemu dziecku poczuć się jak kierowca wozu strażackiego, ciężarówki lub traktora. Wszystkie elementy są wykonane proekologicznie i to z bardzo solidnego plastiku. Koniecznie zobacz samochody-zabawki i spraw swojemu dziecku wymarzony prezent.

Seria samochodów Wonder Wheels

Samochody-zabawki dla dzieci to rozwiązania sprawdzone od pokoleń. Z każdym rokiem stają się jednak coraz ciekawsze i lepiej wykonane w porównaniu z bardzo prostymi, popularnymi przed laty samochodzikami z drewna. Przykładem takich produktów są samochody Wonder Wheels. W serii dostępne są liczne samochodziki, takie jak traktor, laweta, ciężarówka, samochód wyścigowy, wóz strażacki czy śmieciarka. Dostępność produktów Wonder Wheels się zmienia, dlatego zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę. Twój maluch może zrealizować marzenie o zostaniu rolnikiem czy zawodowym kierowcą, a to wszystko we własnym pokoju.

Traktory Wonder Wheels dla małych rolników

Jedną z ulubionych propozycji naszych małych klientów jest traktor od marki Wonder Wheels. Posiada dodatkową bronę, dzięki której zabawa w gospodarstwo jest jeszcze bardziej realistyczna. Taka zabawka spodoba się nie tylko dzieciom ze wsi, ale może być też miłą odmianą dla maluchów wychowujących się w środku miasta. Twoje dziecko fascynuje się samochodami? Koniecznie sprawdź inną propozycję z naszej oferty – lawetę. Zabawa z pewnością wciągnie malucha na długie godziny.

Bezpieczne samochody Wonder Wheels

Zabawki-samochody Wonder Wheels są odpowiednie już od pierwszego roku życia, a to wszystko dzięki wyjątkowo starannemu wykonaniu. Duże elementy nie stwarzają zagrożenia, nawet dla małego dziecka. Samochodziki powstały z grubego, solidnego plastiku, który dodatkowo jest wyjątkowo przyjazny dla dziecięcych dłoni. Produkty nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, takich jak ftalany czy BPA. Warto też pamiętać, że samochodzik z plastiku również może być ekologiczny! Produkt nie zawiera żadnych metalowych elementów – jest w całości plastikowy. Dzięki temu, kiedy Twoje dziecko wyrośnie z zabawki, możesz przekazać ja do recyklingu i dać samochodzikowi nowe życie.

Szukasz pomysłu na prezent dla małego pasjonata motoryzacji? Samochody-zabawki to najlepsza propozycja! Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybieraj wśród uroczych samochodzików Wonder Wheels.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-4 z 4 pozycji