Lista produktów marki MILIN

Milin to polska marka, która wyróżnia się naturalnymi, drewnianymi zabawkami. Produkty powstają z myślą nie tylko o dobrej zabawie, ale też rozwoju. Polecamy je wszystkim świadomym rodzicom, którym zależy, aby zabawki podobały się dzieciom, a jednocześnie były ekologiczne i bezpieczne. W naszej ofercie znajdziesz przeplotki i tabliczki kredowe Milin. Przekonaj się, że rozwój dziecka może iść w parze z dobrą zabawą. Sprawdź ofertę Milin: udanej zabawy!

Proste zabawki marki Milin

Zabawa kredą czy sznurkiem może wydawać się wspomnieniem przeszłości, ale czy na pewno? Marka Milin pokazuje, że proste pomysły wciąż świetnie sprawdzają się u najmłodszych i dostarczają im rozrywki, jednocześnie wspomagając rozwój. Tutaj nie ma miejsca na szybko zmieniające się światła, głośne dźwięki i inne elementy, które narażają dziecko na nadmierną ilość bodźców. Marka Milin pokazuje, że siła tkwi w prostocie: to polskie zabawki, przyjazne dla dzieci i planety.

Tabliczki kredowe Milin dla kreatywnych maluchów

Jakie dziecko nie lubi rysować? Tabliczka kredowa Milin pozwoli Twojemu maluchowi realizować jego kreatywne pomysły, a kiedy pojawi się kolejny – po prostu zetrzeć tablicę i zacząć od nowa. Przyjazny kształt zwierzątek jeszcze bardziej zachęci dziecko do eksperymentowania z kredą. W zestawie znajduje się kilka kolorów kredy, co zapewnia jeszcze lepszą zabawę. Farba tablicowa pozwala bez problemu zetrzeć dzieło Twojego malucha, kiedy wpadnie na pomysł na kolejny rysunek. Tabliczki kredowe Milin są rekomendowane już od 3. roku życia, kiedy dzieci zaczynają eksperymentować z coraz bardziej skomplikowanymi szlaczkami i kształtami. Rysowanie kredą to nie tylko dobra zabawa: pozwala też rozwijać motorykę małą, dlatego dziecku w przyszłości łatwiej będzie opanować precyzyjne ruchy dłoni.

Urocze przeplotki Milin w kształcie zwierzątek

W przypadku zabawek, mniej często znaczy więcej: tę zasadę spełniają właśnie przeplotki Milin. Dzięki prostej drewnianej zabawce ze sznurkiem, maluch nie tylko będzie się dobrze bawić, ale też rozwinie kreatywność, wyobraźnię i motorykę małą. Przeplatanie nie tylko zajmie dziecięce rączki, ale też pomoże maluchowi w poznawaniu zwierzątek i kolorów. Przeplotka Milin jest dostępna w formie różnych uroczych zwierząt, dlatego maluch będzie się nią jeszcze chętniej bawił. Nie bez powodu, właśnie ten produkt został wyróżniony w konkursie Zabawka Roku w kategorii Zabawka Przedszkolna. Przeplotki są rekomendowane przez lekarzy okulistów – podczas zabawy dziecko ćwiczy mięśnie oka, dbając o swój wzrok od najmłodszych lat.

Coraz większą uwagę przywiązujemy nie tylko do atrakcyjności zabawek, ale też wykonania z przyjaznych dla środowiska materiałów i wspierania rozwoju malucha. Produkty Milin spełniają wszystkie te warunki – zobacz, co przygotowaliśmy i znajdź wymarzony prezent dla Twojego dziecka!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-2 z 2 pozycji