Kategorie

Lista produktów producenta: LECLERC

Leclerc Magic Fold ™ ułatwia życie za jednym dotknięciem.

Leclerc Stroller Company to dostawca wózków z serii leclerc Magic Fold™.
LSC to młoda i innowacyjna firma, która wkrótce wstrząśnie rynkiem wózków dziecięcych.  Leclerc pochodzi z Holandii, a nasze główne europejskie biuro i salon znajdują się w sercu Rotterdamu.


Większość wózków oferuje standardowe rozwiązania, które przez lata nie były zasadniczo modyfikowane. Podjęliśmy wyzwanie opracowania wózka typu „All in One”, który będzie wyposażony w gondolę i siedzisko spacerowe. Wózki z serii leclerc Magicfold ™, Influencer oraz Hexagon są ultralekkie, składają się i rozkładają po naciśnięciu jednego przycisku!


Seria leclerc Magic Fold™ została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym (miejskim) stylu życia, w którym waga, rozmiar, styl i wygoda odgrywają ważną rolę. Zadbaliśmy o szczegóły. Wózek leclerc ma świetne ergonomiczne siedzisko, łatwy w użyciu pas z klamrą i miękkie koła z komorą powietrzną dla maksymalnego komfortu.


W leclerc koncentrujemy się na innowacyjnych produktach i projektach, które zapewniają najwyższy komfort i są niezwykle przyjazne dla użytkownika, wygodne i lekkie. Wózki Magic Fold™ są wyrazem stylu życia i zapewniają duży komfort rodzicom i dziecku. Oferujemy najwyższą jakość za przystępną cenę.


Nasza kolekcja skierowana jest do grupy wiekowej 0-5 lat i obejmuje pełną gamę akcesoriów zapewniających dodatkowy komfort i radość.
Zrób to po swojemu!
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów