Lista produktów marki LECLERC

Leclerc Magic Fold ™ ułatwia życie za jednym dotknięciem.

Leclerc Stroller Company to dostawca wózków z serii leclerc Magic Fold™.

LSC to młoda i innowacyjna firma, która wkrótce wstrząśnie rynkiem wózków dziecięcych.  Leclerc pochodzi z Holandii, a nasze główne europejskie biuro i salon znajdują się w sercu Rotterdamu.

Większość wózków oferuje standardowe rozwiązania, które przez lata nie były zasadniczo modyfikowane. Podjęliśmy wyzwanie opracowania wózka typu „All in One”, który będzie wyposażony w gondolę i siedzisko spacerowe. Wózki z serii leclerc Magicfold ™, Influencer oraz Hexagon są ultralekkie, składają się i rozkładają po naciśnięciu jednego przycisku!

Seria leclerc Magic Fold™ została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym (miejskim) stylu życia, w którym waga, rozmiar, styl i wygoda odgrywają ważną rolę. Zadbaliśmy o szczegóły. Wózek leclerc ma świetne ergonomiczne siedzisko, łatwy w użyciu pas z klamrą i miękkie koła z komorą powietrzną dla maksymalnego komfortu.

W leclerc koncentrujemy się na innowacyjnych produktach i projektach, które zapewniają najwyższy komfort i są niezwykle przyjazne dla użytkownika, wygodne i lekkie. Wózki Magic Fold™ są wyrazem stylu życia i zapewniają duży komfort rodzicom i dziecku. Oferujemy najwyższą jakość za przystępną cenę.

Nasza kolekcja skierowana jest do grupy wiekowej 0-5 lat i obejmuje pełną gamę akcesoriów zapewniających dodatkowy komfort i radość.

Zrób to po swojemu!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć