Lista produktów marki Crispy Natural

Witaj w świecie Crispy Natural

   

Firma znajduje się w Kaliszu - najstarszym mieście w Polsce. Należy do ścisłego grona czołowych, polskich producentów zdrowych przekąsek. Jest połączeniem tradycji i nowoczesności - w swojej ofercie posiada flagowy produkt - suszone jabłka.

Ich ogromną siłą jest nie tylko bardzo dobry produkt, ale także zespół zgranych pracowników, którzy nieustannie pracują nad nowymi produktami oraz wizerunkiem marki.

    

Wartości

   

W Crispy Natural kierują się kilkoma wartościami podczas budowania relacji z klientem. Podstawową jest zadowolenie klienta z całego procesu zakupowego. Zależy im na tym, aby otrzymał on produkt świetnej jakości, nienagannej strukturze i naturalnym smaku. Słuchają opinii klientów, a w ich oparciu opracowują nowe smaki produktów.

   

Społeczna odpowiedzialność

    

Chcąc wspierać lokalne społeczności stworzyli program "Wspieramy", w którym od wielu lat aktywnie angażują się w działalność wielu organizacji takich jak: szkoły, kluby sportowe, szpitale czy fundacje. Chcą czynić dobro i jednocześnie inspirować do dalszego działania. Zależy im na budowaniu relacji, zdrowych nawyków żywieniowych oraz poczucia odpowiedzialności za świat, który nas otacza.

   

Brak produktów tego producenta