Lista produktów marki Shnuggle

Akcesoria dla dzieci - marka Shnuggle

Dlaczego marka Shnuggle jest wyjątkowa? Bo powstała na podstawie doświadczeń pary rodziców 3 dzieci. Zmęczeni poszukiwaniem produktów, które faktycznie ułatwią im życie w licznej rodzinie, w końcu Sinead Murphy oraz jej mąż sami stworzyli produkty i markę, z których teraz korzystają rodzice na całym świecie. Ich produkty są nowoczesne, praktyczne, ale także bezpieczne dla dzieci i rodziców:

- wykonane z wysokojakościowych materiałów, służą zawsze więcej niż jednemu dziecku;

- to praktyczne rozwiązania problemów, które są codziennością w trakcie opieki nad niemowlęciem i nieco starszymi maluchami;

- pomagają w organizacji życia z maluszkiem i przynoszą realną ulgę rodzicom.

Najbardziej cenimy produkty, które służą i dzieciom i rodzicom. W końcu każdemu należy się coś dobrego! :) Marka Shnuggle jest idealnym połączeniem tego co praktyczne i uwielbiane przez całe rodziny. Co z niniejszej kategorii produktów cieszy się największą popularnością? Kosz Mojżesza i stojak Shnuggle.

Kosz Mojżesza Shnuggle - najlepszy w pierwszych miesiącach życia

Poszukując bezpiecznego sposobu na miejsce do spania dla noworodka i niemowlaka w pierwszych 6 miesiącach życia, na pewno trafisz na wyjątkowy produkt - kosz Mojżesza. My polecamy go w specjalnym wydaniu od marki Shnuggle. Dlaczego jest szczególny? Ponieważ został dopracowany w każdym szczególe, powala swoją jakością i jest najlepszy dla dzieci.

Kosz Mojżesz Shnuglle cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest lekki i łatwo przenosić go po mieszkaniu czy domu - tak, by zawsze mieć dziecko na oku. Tego typu rozwiązanie jest najlepsze, by przyzwyczaić maleństwo do spania we własnym łóżeczku, a do tego zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo i bliskość rodzica. W wygodnym używaniu na pewno pomogą Ci praktyczne uchwyty, oddychający materac dla dziecka oraz budka przymocowana do kosza.

Stojak Shnuggle, idealnie dopasowany do kosza Mojżesza

Będzie naprawdę przydatny, jeżeli planujesz przenosić kosz Mojżesza po mieszkaniu czy domu. Stojak na kosz Mojżesza Shnuggle został zaprojektowany tak, by stabilnie przytrzymywać kosz i jednocześnie nie zajmować zbyt dużo miejsca. To bardzo ważne, by maluszek był w pełni bezpieczny, i jednocześnie, by rodzic nie potykał się o zbyt szeroko rozstawione nogi stojaka.

Dzięki produktom marki Shnuggle zyskasz doskonałą organizację życia z nowym członkiem rodziny. To coś, na co zasługuje każdy rodzic i każde dziecko. Zakup tych produktów to świetna inwestycja, bo na pewno zadowolą Cię swoją jakością. Zapraszamy do udanych zakupów!

Brak produktów tego producenta