PROMOCJA!

10% rabatu na nieprzecenione produkty

PLUS10

Kategorie

Lista produktów producenta: Shnuggle

Marka Shnuggle została zaprojektowana w 2009 roku przez angielską parę rodziców na podstawie ich doświadczeń związanych w wychowaniem trójki dzieci. Sinead Murphy oraz jej mąż postanowili stworzyć nowoczesne produkty, dzięki którym mama i tata będą znacznie odciążeni w codziennych obowiązkach, a to za sprawą akcesoriów doskonale odpowiadających ich potrzebom.

Marka Shnuggle została zaprojektowana w 2009 roku przez angielską parę rodziców na podstawie ich doświadczeń związanych w wychowaniem trójki dzieci. Sinead Murphy oraz jej mąż postanowili stworzyć nowoczesne produkty, dzięki którym mama i tata będą znacznie odciążeni w codziennych obowiązkach, a to za sprawą akcesoriów doskonale odpowiadających ich potrzebom. Właśnie tym sposobem na rynek trafiły pierwsze mini łóżeczka dla niemowląt, zwane koszami Mojżesza, a także bardzo lekkie i funkcjonalne wanienki.
    
Kosz Shnuggle jest przeznaczony dla dzieci do 6 miesiąca życia, a do jego największych atutów należy możliwość przenoszenia go w dowolne miejsce, dzięki jego niewielkim rozmiarom i wygodnym uchwytom. 

Z kolei wanienka tej marki została tak wyprofilowana, że dziecko jest kąpane w pozycji półleżącej, podobnej do pozycji w foteliku samochodowym, z wygodnym podparciem dla pupy. Wystarczy przytrzymać główkę i klatkę piersiową jedną ręką, aby drugą móc swobodnie umyć dziecko. Dzięki odpowiedniej pozycji rodzice mogą być pewni, że zapewniają dziecku pełne bezpieczeństwoi wygodę. Co więcej, zastosowany w procesie produkcji materiał EEP jest bardzo lekki, odporny na uszkodzenia oraz łatwy w czyszczeniu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów