Lista produktów marki SUPER JUMPER

SUPER JUMPER - Nasze skarpetki wykonywane są z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex 100 Standard . Jest to globalnie ujednolicony systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

Nasze skarpetki wykonywane są z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex 100 Standard . Jest to globalnie ujednolicony systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia i zakazanych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Dzięki temu możemy zapewnić Was drodzy Klienci, że przędze produkowane przez naszego dostawcę spełniają najwyższe wymagania humanoekologiczne tzn. można stosować je w wyrobach dziecięcych, w tym niemowlęcych. 

Brak produktów tego producenta