PROMOCJA

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Kategorie

Lista produktów producenta: Kids Concept

W 2007 roku trzy urocze Panie z Borås w Szwecji zdecydowały się użyć swej kompleksowej wiedzy na temat designu, handlu i marketingu do stworzenia wysoce kreatywnej i trafionej marki "Kids Concept", specjalizującej się w akcesoriach do pokojów dziecięcych, meblach i drewnianych zabawkach i w wielu innych dziedzinach.


Mata edukacyjna dla niemowląt 


Ciekawe elementy zwierzątek zachęcają malucha do zabawy. Mata edukacyjna dla dziecka została wyposażona w liczne akcesoria pobudzające wyobraźnie oraz zmysł słuchu i wzroku. Miękka mata edukacyjna z atrakcjami dla maluszka sprawia, że dziecko z zainteresowaniem podnosi główkę i wyciąga rączki do kolorowych elementów. 


Namiot dla dzieci do pokoju


Wspaniały namiot dla dziecka do pokoju to idealne rozwiązanie, aby Twoja pociecha mogła cieszyć się swoim własnym kątem. Posiada siateczkowe okienko jak również drzwi w postaci materiałowej kurtyny. Można go rozłożyć, jak i złożyć w banalnie szybki i prosty sposób, praktycznie w każdym dowolnym miejscu ze względu na jego niewielkie rozmiary.


Zestaw małego lekarza


Odgrywanie ról to ulubiona zabawa dzieci, a ten zestaw pozwoli dziecku wcielić się w postać lekarza. Zabawa rozwija zdolności ruchowe oraz wyobraźnię dziecka. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów