Lista produktów marki Kids Concept

W 2007 roku trzy urocze Panie z Borås w Szwecji zdecydowały się użyć swej kompleksowej wiedzy na temat designu, handlu i marketingu do stworzenia wysoce kreatywnej i trafionej marki "Kids Concept", specjalizującej się w akcesoriach do pokojów dziecięcych, meblach i drewnianych zabawkach i w wielu innych dziedzinach.

Mata edukacyjna dla niemowląt 

Ciekawe elementy zwierzątek zachęcają malucha do zabawy. Mata edukacyjna dla dziecka została wyposażona w liczne akcesoria pobudzające wyobraźnie oraz zmysł słuchu i wzroku. Miękka mata edukacyjna z atrakcjami dla maluszka sprawia, że dziecko z zainteresowaniem podnosi główkę i wyciąga rączki do kolorowych elementów. 

Namiot dla dzieci do pokoju

Wspaniały namiot dla dziecka do pokoju to idealne rozwiązanie, aby Twoja pociecha mogła cieszyć się swoim własnym kątem. Posiada siateczkowe okienko jak również drzwi w postaci materiałowej kurtyny. Można go rozłożyć, jak i złożyć w banalnie szybki i prosty sposób, praktycznie w każdym dowolnym miejscu ze względu na jego niewielkie rozmiary.

Zestaw małego lekarza

Odgrywanie ról to ulubiona zabawa dzieci, a ten zestaw pozwoli dziecku wcielić się w postać lekarza. Zabawa rozwija zdolności ruchowe oraz wyobraźnię dziecka. 

Brak produktów tego producenta