Lista produktów marki Done By Deer

Done By Deer - Skandynawska firma projektująca zabawki z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Wszystkie produkty Done By Deer są całkowicie przyjazne i bezpieczne dla dziecka.

Done by Dear — radość dziecka, zaufanie rodziców

W Popaopa.pl zawsze stawiamy jakość na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego, współpracujemy tylko z markami godnymi zaufania rodziców. Jednym z takich producentów jest Done by Deer. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Filozofia marki Done by Deer

Kiedy wybieramy produkty, które chcemy umieścić w naszym sklepie, nie zwracamy uwagi wyłącznie na design. Istotne są dla nas również bezpieczeństwo oraz walory praktyczne. Współpracujemy z markami, które wyznają podobne wartości. Jedną z nich jest duńska firma Done by Deer. Skandynawski design łączy się tutaj z funkcjonalnością. Nazwa marki pochodzi od nazwiska jej założycielki, które po polsku oznacza „jeleń”, czyli angielskie „deer”. Helene Hjorth, bo to o niej mowa, sama jest matką czworga dzieci, dlatego doskonale rozumie potrzeby maluchów i ich rodziców.

Marka działa na rynku produktów dla dzieci od 2014 roku. Proponowane przez nią rozwiązania przypadną do gustu wszystkim rodzicom, którzy cenią sobie stonowaną kolorystykę, ciekawe wzory, prostotę, spokój, elegancję i komfort. Projektanci marki nie obawiają się śmiałych połączeń kolorystycznych, ale zachowują umiar, dzięki czemu akcesoria Done by Deer są doskonałym uzupełnieniem dziecięcego pokoju.

Przytulne gniazdko Done by Deer

Jednym z bestsellerów marki jest miękkie i przytulne gniazdko. Noworodki i niemowlęta przyjmują w nim pozycję pośrednią, między ułożeniem płodowym a wyprostowanym. Dzięki temu, czują się bezpiecznie i stopniowo przystosowują się do życia poza brzuchem mamy. Gniazdko Done by deer zapewnia też doskonałą stabilizację, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo podczas opieki nad maluszkiem. Gniazdko można umieścić na podłodze, w wózku lub łóżeczku, aby jeszcze lepiej zadbać o komfort dziecka.

Inny z kultowych produktów marki Done by Deer, zestaw dwóch body i gryzaka, to z kolei doskonała propozycja na prezent. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich spodziewa się dziecka, z pewnością ucieszy się z tego praktycznego kompletu w stonowanych kolorach idealnych dla maluszka.

W Popaopa.pl wspieramy rodziców, którzy dbają o jakość produktów, których używają ich dzieci. Zobacz, jakie bestsellery marki Done by Deer umieściliśmy w naszej ofercie. Udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-1 z 1 pozycji