Lista produktów marki BOBIKE

 

Boisz się o bezpieczeństwo swojego dziecka, kiedy jeździ na hulajnodze lub rowerze? Nic dziwnego! Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego w naszej ofercie umieściliśmy sprawdzone kaski Bobike, które uchronią Twoje dziecko w razie upadku. Zobacz, jak wybrać najlepszy z nich i dlaczego warto postawić na tę markę.

Holenderskie kaski Bobike

Bobike to holenderska firma, której najważniejszym celem jest po prostu zapewnianie bezpieczeństwa. Dzięki kaskom Bobike dziecko może swobodnie odkrywać świat na hulajnodze lub rowerze, a jeśli przydarzy mu się wypadek – jego głowa będzie chroniona. Produkty marki Bobike powstają specjalnie dla najmłodszych. Są lekkie, wygodne i dostosowane do ich natury małych odkrywców.

Lekkie kaski marki Bobike

Kask nie powinien odbierać dziecku przyjemności z zabawy, dlatego musi być lekki, dobrze dobrany i komfortowy. Kask Bobike spełnia wszystkie te warunki! Został wykonany z pianki, dlatego nie będzie zbytnio obciążał głowy i szyi dziecka. Dodatkowo kaski mają otwory wentylacyjne, dzięki czemu są jeszcze lżejsze i zapewniają komfort również w wysokich temperaturach. Producent zadbał też o dobrą widoczność, nie musisz martwić się, jeśli wycieczka rowerowa przedłuży się do zmierzchu. Na kasku znajdują się elementy odblaskowe zwiększające widoczność. Obwód jest regulowany, dzięki czemu kask posłuży dziecku przez dłuższy czas. Masz do wyboru kilka rozmiarów, dlatego możesz idealnie dopasować wielkość dla swojego dziecka.

Jak wybrać odpowiedni kask dla dziecka?

Nie ma sensu ryzykować – kask przyda się dziecku już podczas pierwszych prób poruszania się rowerkiem biegowym czy trójkołową hulajnogą. Upadek może przytrafić się każdemu, a co dopiero dziecku, które dopiero doskonali umiejętności motoryczne. Jazda rowerkiem lub hulajnogą to świetny sposób, aby rozwijać koordynację, a z kaskiem na głowie maluch jest bezpieczny.

Kaski Bobike S-XXS

Najważniejszy jest dobór odpowiedniego rozmiaru – kask działa tylko, jeśli jest dobrze dopasowany do głowy. Kaski Bobike są podzielone na różne rozmiary według obwodu głowy, a nie wieku – producent doskonale wie, że każdy maluch rozwija się w swoim tempie. W naszej ofercie znajdziesz kilka rozmiarów: XXS (44-48 cm), XS (46-53 cm) i S (52-56 cm). Dzięki temu, kask Bobike posłuży dziecku od 1. do 6. roku życia.

Popularność smartfonów i tabletów sprawia, że dzieci mają coraz mniej ruchu. Z kaskami Bobike możesz od najmłodszych lat uczyć malucha, że sport to świetna – i do tego bezpieczna – zabawa.

Brak produktów tego producenta