Lista produktów marki Greentom

Greentom - wózki dziecięce

Holenderska marka, która produkuje rewolucyjne, bo w pełni ekologiczne wózki dla dzieci. Koncepcja na nowe podejście do spacerów z dzieckiem zrodziła się w głowie holenderskiego projektanta Barta Bosta. To dzięki niemu możemy dziś używać wózków pełnych korzyści - dla dziecka, rodziców i świata. 

Sprawdź nową kolekcję wózków Leclerc Baby!

Sprawdź nową kolekcję wózków Leclerc Baby!

W czym tkwi niezwykłość wózków Greentom? Ich produkcja została przemyślana od A do Z w taki sposób, by minimalizować obciążenie środowiska naturalnego. Produkowane są z tworzyw sztucznych pochodzących z odzysku, i to w całości! Wszystkie elementy wózka powstały m.in. z butelek plastikowych. Firma posiada fabryki na całym świecie, po to, by ograniczyć transport i emisję spalin. Pozytywnym skutkiem ubocznym takiej polityki jest tworzenie licznych miejsc pracy, co jest wartością dla lokalnych społeczności. Co ciekawe, zadbano nawet o to, co stanie się z wózkiem, gdy już nie będzie potrzebny. Wózek dziecięcy można odesłać do producenta, by powstało z niego coś nowego - równie użyteczna dla dziecka hulajnoga. 

Przy tych wszystkich rewelacyjnych praktykach, Greentom dba przede wszystkim o dobro i wygodę dzieci, oraz wsparcie rodziców w organizacji codziennego życia. 

Oto, co zyskasz wybierając Greentom:

  • ekologiczny i piękny wózek spacerowy - to wybór dla świadomych rodziców, współgrający z ekologicznym stylem życia;

  • praktyczny sposób na transport dziecka - wózek Greentom jest wygodny, dziecko czuje się w nim komfortowo, a rodzic bez wysiłku może nim kierować, pchać go, zmieniać jego ustawienia;

  • możliwość doboru produktu adekwatnego dla wieku i wymiarów dziecka, ponieważ wózek Greentom rośnie razem z dzieckiem. Wszystko za sprawą dostępności w 3 wersjach: Carrycot (dla noworodków), Reversible (dla małych odkrywców) oraz Classic (dla przedszkolaków).

Marka Greentom imponuje podejściem do produkcji i innowacyjnością projektu, dlatego gorąco polecamy - szczególnie modele Reversible oraz Classic, dostępne w naszym sklepie w licznych wariantach kolorystycznych. 

Brak produktów tego producenta