Lista produktów marki Mamas Feet

Marka Mama's Feet - świat dziecięcych stóp.

Skarpetki i podkolanówki są tak blisko ciała, że powinny być naprawdę komfortowe. Marka Mama’s Feet tworzy produkty powstające specjalnie z myślą o dziecięcych stopach, które nie tylko zapewniają wygodę podczas odkrywania świata, ale też są doskonałym uzupełnieniem stylizacji.

Urocze podkolanówki Mama’s Feet

Szukasz wygodnych podkolanówek dla swojej córeczki? Koniecznie sprawdź propozycje marki Mama’s Feet! Podkolanówki wyróżniają się niezwykłym designem, który pokocha każda mała elegantka. Do najpopularniejszych modeli należą tzw. aniołki, ozdobione uroczymi, białymi skrzydełkami. Dzięki takiemu dodatkowi każda stylizacja staje się wyjątkowa. Co ważne, podkolanówki i skarpetki Mama’s Feet powstają w Polsce, dlatego mamy pewność co do ich wysokiej jakości i bezpieczeństwa w kontakcie z delikatną, dziecięcą skórą.

Podkolanówki Mama’s Feet – Renia Sprytna Lisica

Podkolanówki z wizerunkiem sympatycznej lisicy? Dlaczego nie! Jednym z ulubieńców naszych małych klientek są podkolanówki z Renią Sprytną Lisicą. Są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego Renia może towarzyszyć Twojemu dziecku przez lata. Delikatne szwy sprawiają, że podkolanówki sprawdzają się nawet u niemowląt. Jedną z dużych zalet są też antypoślizgowe łapki, które znajdują się po spodniej stronie, dzięki temu Twój maluch wyhamuje przed każdą przeszkodą. Dzięki temu, że materiał jest tak elastyczny, podkolanówki doskonale dopasowują się do wielkości stopy dziecka i posłużą mu przez dłuższy czas. Takie podkolanówki spodobają się każdej małej spryciarze.

Eleganckie podkolanówki z falbankami

Jesteś mamą prawdziwej małej elegantki? Koniecznie sprawdź podkolanówki Mama’s Feet wykończone falbankami. Są owocem współpracy marki Mama’s Feet z firmą Manufaktura Firanek, która zasłynęła falbaniastymi spódnicami w modnych kolorach, projektowanymi dla mam i córek w każdym wieku. Podkolanówki będą świetnym uzupełnieniem stylizacji ze spódnicą z falbanek, dlatego warto pokusić się o stworzenie takiego kompletu. Część pokrywająca stopę jest wykonana z bawełny, dzięki czemu doskonale przepuszcza powietrze, chłonie wilgoć i zapewnia komfort.

Zestawy skarpetek dla mam i córek Mama’s Feet

Chcesz stworzyć wyjątkowy komplet dla siebie i swojej córki? Doskonały pomysł! Tutaj również świetnie sprawdzą się produkty marki Mama’s Feet. Skarpetki są dostępne w wielu rozmiarach – dla dzieci w każdym wieku, ale też dorosłych. Dzięki temu możesz znaleźć takie same skarpetki lub podkolanówki dla siebie i swojej córki, żeby wyglądać wyjątkowo na specjalną okazję lub nawet na co dzień.

Szukasz wyjątkowych podkolanówek dla swojej córeczki? Koniecznie sprawdź propozycje od marki Mama’s Feet. Wszystkim małym elegantkom życzymy wielu nowych stylizacji!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-3 z 3 pozycji