Lista produktów marki WYDAWNICTWO NATULI

Wydawnictwo NATULI

    

Wydawnictwo NATULI to młode, innowacyjne przedsięwzięcie skierowane do dzieci i rodziców.

Dają twórcom przestrzeń dla niezależnej myśli i kreatywności rozwijających wizję naturalnego rodzicielstwa i dzieciństwa. Opartych na bliskości, autentycznych relacjach i poszanowaniu drugiego człowieka.

Książeczki kontrastowe

Proste i zabawne książeczki kontrastowe, które stymulują rozwój
i naturalną ciekawość dziecka.

Literatura z misją dla dzieci

Książka rozwijająca zdolności pamięciowe i psychomotoryczne - "Wierszyki paluszkowe" oraz proste i zabawne wierszyki, które trafiają do serc dzieci i dorosłych - "Wierszyki bliskościowe" Kasi Huzar-Czub. "Ostatni dżem babci" Alicji Dyrdy to opowieść inspirowana życiem. I śmiercią.

Seria Rodzicielska i Edukacyjna

Książki, które przywracają rodzicom wiarę w swoje kompetencje.

W naszym asosrtymencie znajdziecie m.in. "Poród naturalny" - dlaczego ta książka jest pomocna? Ponieważ wzmacnia w przekonaniu, że mamy wpływ na to, jak przyjdzie na świat nasze dziecko! Że w zmedykalizowanym świecie współczenego porodu jest miejsce dla narodzin zgodnych z potrzebami matki, w szacunku dla niej i rodzącego się dziecka. "Jak zrozumieć małe dziecko" - to książka, w której 7 matek, zawodowo związanych z rozwojem dziecka, wspiera inne matki i ojców w ich drodze do świadomego i odpowiedzialnego rodzicielstwa. Opierając się na wiedzy z zakresu neurobiologii, teorii więzi i psychologii, weryfikują nasze polskie mity wychowawcze i przekonania o naturze dziecięcej. "Cud rodzicielstwa" - to nie jest książka łatwa. Nie jest to książka złożona z cytatów Dalajlamy i memów z internetu. To jest książka, która sprawia, że czytając, ukradkiem wyłączasz telewizor, wyciszasz telefon, robisz sobie herbatę z cytryną… Czytasz. Jak za dawnych lat, kiedy jeszcze nie było dzieci i czytanie było twoją główną przyjemnością.

Niegrzeczne Książeczki

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami?

 

NATULI dzieci są ważne tworzą ludzie z poczuciem humoru, mocno zaangażowani w świat literatury dziecięcej i dorosłej. Dorośli eksperci z dziecięcą ciekawością i otwartością na wszystko, czego oczekują odbiorcy. 

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 36 pozycji