Lista produktów marki Way To Play

Zabawki WayToPlay

WayToPlay to przede wszystkim świetna zabawa i to w 100% offline! Wyzwala w dzieciach nieograniczoną wyobraźnię, zachęca do kreatywności i eksperymentowania. Obserwuj, jak maluchy tworzą własne trasy i mapy drogowe dla swoich ulubionych zabawek i pojazdów.

Jak narodziło się WayToPlay?

Założyciel marki, Sybren Jelles, jako dziecko uwielbiał bawić się samochodzikami, najchętniej na dworze, z wiatrem we włosach. Wiele lat później, w 2003 roku, zauważył, że jego syn Joep odziedziczył po nim tą pasję. Postanowił stworzyć dla niego odporną na uszkodzenia, wodoodporną drogę, idealną do zabawy w środku i na zewnątrz. Właśnie w ten sposób, w Holandii powstała marka WayToPlay. W 2014 marka na dobre rozwinęła skrzydła i rozpoczęła się sprzedaż w Internecie. Dzięki temu, dzisiaj zabawki WayToPlay są dostępne również dla polskich dzieci.

Elastyczne autostrady i obwodnice do układania

W naszej ofercie znalazły się różne propozycje marki WayToPlay, ale każda z nich ma wszystkie cechy charakterystyczne dla marki: możliwość układania praktycznie na każdej powierzchni, elastyczność oraz możliwość zabawy w taki sposób, jaki tylko pojawi się w dziecięcej wyobraźni. Wykonanie z wodoodpornej gumy sprawia, że produkt nie tylko nadaje się do zabawy poza domem, ale też jest bardzo prosty w czyszczeniu. Elastyczny materiał powstaje we współpracy z innowacyjną niemiecką fabryką, dlatego mamy pewność, co do jego trwałości oraz bezpieczeństwa w kontakcie ze skórą dziecka.

Posiadamy zestawy różnej wielkości, dlatego możesz dopasować produkt do wieku swojego dziecka oraz dostępnej powierzchni. Do dyspozycji masz od 12 do nawet 40 elementów - tego typu układanki z pewnością przypadną do gustu każdemu małemu lub trochę większemu pasjonatowi motoryzacji. Łączenie poszczególnych części jest naprawdę proste, dlatego zawsze możesz dokupić kolejny zestaw, aby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę, kiedy Twoja pociecha będzie stawać się coraz starsza.

Wyjątkowy tor wyścigowy dla małego rajdowca

W ofercie marki WayToPlay znajdzie się również coś dla młodych miłośników wyścigów samochodowych. Znajdujące się w zestawie zakręty pozwalają stworzyć realistyczny tor rajdowy, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Materiał wykonania jest tak elastyczny, że produkt może być układany praktycznie na każdej powierzchni. Maluchy korzystają z WayToPlay nawet w wannie - kąpiel nie musi być przykrym obowiązkiem!

Nie tylko chłopcy, ale też dziewczynki, uwielbiają bawić się samochodzikami, marząc o czasach, kiedy będą mogli poprowadzić prawdziwe auto. Elastyczny, przeznaczony do samodzielnej budowy tor WayToPlay to świetny prezent dla każdego malucha!

WayToPlay: elastyczne drogi, które robią furorę

Zabawki WayToPlay nie tylko rozbudzają wyobraźnię, umożliwiają budowanie świata i odkrywanie różnych kombinacji, ale także wspierają naukę poprzez zabawę. Elastyczne drogi stymulują zdolności motoryczne, myślenie przestrzenne oraz umiejętność tworzenia własnych projektów. Jest szeroko wykorzystywany przez specjalistów w dziedzinie edukacji, takich jak terapeuci zajęciowi, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.

Zalety edukacyjne zestawu WayToPlay obejmują rozwijanie zdolności motorycznych, wyobraźni, kreatywności, wytrwałości oraz planowania przestrzennego. Zastosowanie zestawu obejmuje ćwiczenia dostosowane do różnych poziomów trudności, obejmujące kształty, liczby i litery, co otwiera wiele możliwości dla kompleksowego rozwoju dziecka.

Filozofia WayToPlay opiera się na formule Zabawa + Emocje = Stymulacja. To zestaw edukacyjny bez ograniczeń, który dostarcza holistycznego podejścia do nauki. Ćwiczenia z kształtami i literami pomagają dzieciom w zapamiętywaniu alfabetu, a różnorodność kształtów pozwala na swobodne wyrażanie kreatywności. WayToPlay to nie tylko zabawa, to również narzędzie wspomagające rozwój logicznego myślenia oraz umiejętności wizualizacji pomysłów.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-4 z 4 pozycji