DARMOWA DOSTAWA

Darmowa wysyłka już od 40 zł!  

package.pngDarmowy zwrot już od 300 zł

Kategorie

Lista produktów producenta: Tula

TULA - nosidła ergonomiczne i otulacze dla dzieci

Marka i produkty TULA wzięły swój początek z najzwyklejszej potrzeby znalezienia idealnego sposobu na pogodzenie korzyści wynikających ze stałej bliskości z dzieckiem z koniecznością normalnego funkcjonowania czy podróżowania. Historia marki TULA przykuwa uwagę, ponieważ bierze się miłości i pasji dwóch niezwykłych osób - urodzonej w Polsce Uli oraz pochodzącego z Wietnamu Mike^a. Przyjście na świat pierwszego dziecka pary zmotywowało ich najpierw do poszukiwania, a później do stworzenia własnego - idealnego nosidełka. Życie po raz kolejny pokazało, że rzeczy stworzone z dużym zaangażowaniem, realizujące potrzeby twórców, są najlepsze! Tak właśnie jest z nosidłami TULA.

Pierwsze zostały uszyte specjalnie dla dzieci wspomnianej pary, wielokrotnie udoskonalane, z czasem zaczęły trafiać również do znajomych twórców marki, którzy byli najlepszymi testerami. Dziś każdy z troskliwych rodziców może cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem noszenia dziecka w ergonomicznym TULA Baby.

Bardzo ceniona i nieustannie nagradzana marka udostępnia swoim klientom niezawodne produkty, które znajdziesz również w naszym sklepie internetowym:

  • TULA Free To Grow - ekonomiczne, bo rosnące razem z dzieckiem, dedykowane od 3,2 kg do 20,4 kg;

  • TULA Toddler - nosidła TULA dla starszaków, o wadze 11 - 27 kg;

  • TULA Standard - idealne dla dzieci w przedziale wagowym 7-20 kg;

  • otulacze TULA - wyjątkowo przyjemne w dotyku i trwałe.

Wszystkie z powyższych odznaczają się zgodnością z ogólnoświatowymi normami bezpieczeństwa, a także starannym wykończeniem, tkaninami przyjaznymi najmniejszym dzieciom oraz trwałością, która czyni z zakupu nosidła TULA, bardzo dobrą inwestycję w zdrowie dziecka i komfort rodzica. Wśród wszystkich użytkowników wyrobów z metką TULA opinie są bardzo pozytywne. Dlatego polecamy je tym bardziej, że TULA Polska to praktyczne produkty o bardzo wysokiej jakości.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 308 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 308 elementów