WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Kategorie

Lista produktów producenta: Tula

TULA - nosidła ergonomiczne i otulacze dla dzieci

Marka i produkty Tula wzięły swój początek z potrzeby znalezienia idealnego sposobu na pogodzenie korzyści, wynikających ze stałej bliskości z dzieckiem, z koniecznością normalnego funkcjonowania czy podróżowania. Historia marki Tula jest interesująca, ponieważ rozpoczęła się od miłości i pasji dwóch niezwykłych osób - urodzonej w Polsce Uli oraz pochodzącego z Wietnamu Mike’a. Przyjście na świat ich pierwszego dziecka było motywacją do poszukiwania, a następnie stworzenia własnego - idealnego nosidełka. Najlepsze produkty powstają z zaangażowaniem. Tak właśnie stało się z nosidełkami Tula.

Ergonomiczne nosidełka Tula

Pierwsze nosidełka zostały uszyte specjalnie dla dzieci ich twórców. Następnie były wielokrotnie udoskonalane, ponieważ z czasem zaczęły trafiać również do znajomych, pełniących rolę testerów. Dzisiaj każdy rodzic może cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem noszenia dziecka w ergonomicznych nosidełkach Tula Baby.

Ceniona i nieustannie nagradzana marka udostępnia swoim klientom niezawodne produkty, które są dostępne również w naszym sklepie internetowym:

  • TULA Free To Grow - ekonomiczne, bo rosnące razem z dzieckiem, dedykowane od 3,2 kg do 20,4 kg;

  • TULA Toddler - nosidła TULA dla starszaków, o wadze 11 - 27 kg;

  • TULA Standard - idealne dla dzieci w przedziale wagowym 7-20 kg;

  • otulacze TULA - wyjątkowo przyjemne w dotyku i trwałe.

Bezpieczne produkty Tula dla dzieci

Wszystkie produkty odznaczają się zgodnością z ogólnoświatowymi normami bezpieczeństwa, a także trwałością i starannym wykończeniem. Do ich wykonania użyto tkanin przyjaznych dla niemowląt. Zakup nosidełka Tula jest więc inwestycją w zdrowie dziecka i komfort rodzica. Nie bez powodu, produkty tej marki cieszą się tak dobrymi opiniami konsumentów. Łączą w sobie funkcjonalność i wysoką jakość wykonania.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 324 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 324 elementów