Lista produktów marki Tula

Tula - nosidła ergonomiczne i otulacze dla dzieci

Marka Tula wzięła swój początek z poszukiwań idealnego sposobu na pogodzenie korzyści, wynikających ze stałej bliskości z dzieckiem, z koniecznością normalnego funkcjonowania czy podróżowania. Historia marki Tula jest interesująca, ponieważ rozpoczęła się od miłości i pasji dwóch niezwykłych osób - urodzonej w Polsce Uli oraz pochodzącego z Wietnamu Mike’a. Przyjście na świat ich pierwszego dziecka było motywacją do poszukiwania, a następnie stworzenia idealnego nosidełka. Najlepsze produkty powstają z zaangażowaniem, a przykładem jest właśnie nosidełko Tula.

Ergonomiczne nosidełka Tula

Pierwsze nosidło Tula zostało uszyte specjalnie dla dzieci jego twórców. Następnie nosidło ergonomiczne Tula było wielokrotnie udoskonalane, ponieważ z czasem zaczęło trafiać również do znajomych, którzy pełnili rolę testerów. Dzisiaj nosidła Tula są dostępne dla wszystkich rodziców, poszukujących wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa. Ceniona i nieustannie nagradzana marka udostępnia swoim klientom niezawodne produkty, które są znajdziesz również w naszym sklepie internetowym:

  • TULA Free To Grow - ekonomiczne, bo rosnące razem z dzieckiem, dedykowane od 3,2 kg do 20,4 kg;

  • TULA Toddler - nosidła TULA dla starszaków, o wadze 11 - 27 kg;

  • TULA Standard - idealne dla dzieci w przedziale wagowym 7-20 kg;

  • otulacze TULA - wyjątkowo przyjemne w dotyku i trwałe.

Bezpieczne produkty Tula dla dzieci

Z marką Tula, nosidełko daje rodzicom i dzieciom wyjątkowe poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty odznaczają się zgodnością z ogólnoświatowymi normami bezpieczeństwa, a także trwałością i starannym wykończeniem. Do ich wykonania użyto tkanin przyjaznych dla niemowląt. Zakup nosidełka Tula jest więc inwestycją w zdrowie dziecka i komfort rodzica.

Nie bez powodu, konsumenci tak często wybierają markę Tula. Nosidło stworzone przez jej właścicieli jest obecnie dostępne w wielu wersjach, a w każdej z nich zapewnia pełny komfort i bezpieczeństwo.

Brak produktów tego producenta