Kategorie

Lista produktów producenta: Lullalove

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych produktów. Współpracujemy więc wyłącznie z renomowanymi producentami, dla których bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort użytkowania są ważniejsze od liczby wyprodukowanych sztuk.


Produkty Lullalove dla dzieci i rodziców


W naszej ofercie znalazły się m. in. produkty marki Lullalove. Jest to polska firma, która zasłynęła produkcją designerskich artykułów dla dzieci. Produkty są wykonywane ręcznie i poddawane szczegółowej kontroli jakości. Powstają w Polsce, w miarę możliwości z użyciem lokalnych produktów. Taka polityka firmy sprawia, że chętnie z nią współpracujemy, żeby dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości. Marka Lullalove oferuje obecnie nie tylko artykuły dla dzieci, ale też wysokogatunkowe kosmetyki, akcesoria kosmetyczne i tekstylia.


Kocyki Lullalove


Do absolutnych hitów marki należą kocyki Lullalove. Dostępne są ciepłe bawełniane koce z dodatkiem wełny, idealne na zimowy spacer z niemowlęciem. Posiadamy również lżejsze kocyki wykonane z połączenia bawełny i bambusa. Tego typu produkty doskonale sprawdzą się podczas letnich miesięcy.


Kosmetyki Lullalove


Marka oferuje również wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria kosmetyczne. W naszym sklepie dostępne są więc m. in. kremy z naturalnymi składnikami, szczotki do masażu i kremowe masła do ciała. Wszystko po to, żeby młoda mama mogła pozwolić sobie na chwilę relaksu i o siebie zadbać.


Wspieramy polskie firmy, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów Lullalove. W naszym sklepie dostępne są produkty, tworzone z myślą o potrzebach dzieci i rodziców. Zapraszamy do zakupów!


 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 153 elementów