Lista produktów marki Prince Lionheart

Prince Lionheart - Zaangażowaliśmy nasze życie w tworzenie produktów, które mogą zmienić życie rodzin na całym świecie, gdzie jakość produktu jest ważniejsza niż cena. 

Wyjątkowe produkty od Prince Lionheart

Marka Prince Lionheart powstała z zaangażowania w tworzenie produktów, które zmieniają na lepsze życie rodzin na całym świecie. Współpracujemy tylko z producentami, dla których jakość jest ważniejsza od ceny. Właśnie dlatego, w naszej ofercie znalazły się m.in. produkty marki Prince Lionheart.

Misja marki Prince Lionheart

Produkty marki Lionheart są wymyślane, projektowane i tworzone w USA. Producent nie wypuszcza niczego, co realnie nie ułatwiałoby życia dzieci i rodziców. Sukces marki zdecydowanie tkwi w szczegółach. Każdy produkt wnosi wartość w życie rodziny, uspokaja dziecko, uczy je ważnych umiejętności lub zapewnia bezpieczeństwo. Producenci robią tylko to, co uważają za właściwe i przydatne. Prince Lionheart to firma stworzona przez małżeństwo McConnell. Twórcy również są rodzicami, dzięki czemu doskonale rozumieją wyzwania i marzenia rodzin z całego świata.

Początki marki Prince Lionheart miały miejsce w małym garażu w 1973 roku. Firma stopniowo się rozrastała, ale pozostała rodzinnym biznesem, zarządzanym obecnie przez kolejne pokolenie. Produkty marki Prince Lionheart są obecnie dostępne na całym świecie, ale wartości wyznawane przez firmę i jej twórców wciąż pozostają takie same: tworzenie praktycznych produktów, które zmieniają życie dzieci i rodziców.

Wyjątkowi przyjaciele do snu Prince Lionheart

Prawdopodobnie każdy rodzic miał okazję przekonać się, jak trudno jest uspokoić płaczące dziecko. Właśnie z myślą o niespokojnych maluszkach powstał jeden z wyjątkowych produktów marki Prince Lionheart: przyjaciel do snu, który emituje odgłosy z brzuszka mamy. Autentyczne nagrania dźwięków z brzucha ciężarnej kobiety przypominają dziecku życie płodowe i pomagają mu się uspokoić.

Bezpieczny maluch z Lionheart

Bezpieczeństwo znajduje się na pierwszym miejscu, zarówno dla nas, jak i dla marki Prince Lionheart. Mata ochronna na fotelik samochodowy jest tego doskonałym przykładem. Marka oferuje też maty na krzesełko do karmienia lub do wanny. Amerykański producent tworzy także radosne, edukacyjne maty, zachęcające małego odkrywcę do eksplorowania rzeczywistości.

Marka Prince Lionheart powstała z pasji do rodzicielstwa. W naszej ofercie umieściliśmy przyjazne produkty, które zachęcają malucha do eksplorowania rzeczywistości i ułatwiają rodzicom dbanie o jego bezpieczeństwo.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-1 z 1 pozycji