Lista produktów marki MINI KYOMO

Zegarki Mini Kyomo

Zegarki Mini Kyomo to połączenie radosnego hiszpańskiego designu i niezawodnego japońskiego mechanizmu. W naszej ofercie umieściliśmy bestsellerowe wzory i kolory - z pewnością znajdziesz zegarek, który Twoja pociecha będzie chętnie nosić na ręku. Zobacz, dlaczego warto postawić właśnie na zegarki dziecięce Mini Kyomo

Zegarki stworzone specjalnie dla dzieci

Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego zegarka dziecięcego dla swojej pociechy? W takiej samej sytuacji była założycielka marki Mini Kyomo! Stwierdziła, że skoro nie jest w stanie kupić idealnego zegarka dla swojego syna, sama go stworzy. Wykorzystała doświadczenie w projektowaniu kolekcji dla dorosłych i w ten sposób powstały zegarki dziecięce Mini Kyomo, wprost idealne dla najmłodszych. Dzięki analogowemu zegarkowi, dziecko ćwiczy umiejętność odczytywania godzin i nie przyzwyczaja się do ciągłego sięgania po smartfona.

Ponadczasowe zegarki dziecięce Mini Kyomo

Radosny, kolorowy design nigdy nie wychodzi z mody - zegarek posłuży Twojemu dziecku, dopóki nie będzie potrzebowało większego „dorosłego” modelu. Co więcej, wiele modeli posiada specjalny mechanizm easy click, dzięki któremu możesz w banalnie prosty sposób zmienić pasek. Zegarki dla dzieci Mini Kyomo przede wszystkim wyróżniają się trwałością - zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszym, którym przecież trudno usiedzieć w miejscu. Wzmocnione szkło mineralne nie potłucze się przy pierwszym lepszym uderzeniu. Co najważniejsze, zegarki posiadają japońskie mechanizmy Seiko, które zapewniają niezawodną pracę przez lata - koniec ze spóźnieniami! Zegarki Mini Kyomo doskonale sprawdzają się podczas zabawy - są wodoodporne, dlatego można zabrać je ze sobą na plażowanie. Pasek można prać, dlatego bez problemu utrzymasz zegarek w czystości. Noszenie analogowego zegarka w żaden sposób nie będzie ograniczać Twojego dziecka podczas zabawy - nieważne, na jaki szalony pomysł wpadnie tym razem, produkty marki Mini Kyomo mogą mu towarzyszyć.

Mini Kyomo z dbałością o środowisko

Produkty marki Mini Kyomo są przyjazne nie tylko dla małych użytkowników, ale też środowiska. Zrównoważone materiały są wykorzystywane do produkcji oraz pakowania. Wytrzymałe paski są wykonane z recyklingowanego nylonu. W połączeniu z trwałością zegarka, daje to ekologiczny produkt, którego nie trzeba będzie wymieniać po kilku miesiącach. Zegarki dla dzieci Mini Kyomo to doskonała propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą od najmłodszych lat przyzwyczajać swoje pociechy do korzystania z analogowych rozwiązań. Spraw dziecku solidny, kolorowy zegarek - przestanie mieć wymówkę, żeby się spóźniać!

Brak produktów tego producenta