To już Jesień!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

JESIEN

package.pngIlość kodów ograniczona!

Lista produktów marki oppi piks

   

Oppi Piks

    

Traktujemy zabawę poważnie!

  

„OPPI® to zaangażowana marka nowoczesnych zabawek, dedykowana rozwojowi wszystkich dzieci. Projektujemy zabawki, aby zaspokoić potrzeby edukacyjne, to właśnie rozumiemy przez projekt edukacyjny.”

   

Misja

  

W OPPI® celem nadrzędnym jest dobro dzieci. OPPI® wspiera ich rozwój i zwiększa pewność siebie, aby stały się kompetentnymi dorosłymi. 

 

„Chcemy, aby OPPI® było firmą, która jest naprawdę dopasowana do opieki nad dziećmi i edukacji oraz terapeutycznych korzyści płynących z zabawy”.

  

Zabawka jest jednym z pierwszych przedmiotów, które dziecko będzie trzymało w dłoniach, dlatego projektowanie ich to duża odpowiedzialność. Design OPPI® to prosty, przemyślany produkt, który spełnia jedną lub więcej potrzeb. OPPI® współpracuje z ekspertami w tej dziedzinie (terapeutami zabaw, psychiatrami dziecięcymi itp.), aby stworzyć zabawkę, która w praktyczny sposób wspiera rozwój dziecka, np. radząc sobie z deficytem uwagi i koncentracji oraz rozwijając niezależność.

  

Wszystkie zabawki OPPI® są zatem pomyślane tak, aby łączyć dwa kluczowe elementy: design i edukację,

  

Dlaczego jakość materiałów jest ważna?

  

OPPI® bardzo poważnie podchodzi również do odpowiedzialności jeśli chodzi o wybór materiałów. Zapewnia zarówno bezpieczeństwo (zabawki są testowane w laboratorium), jak i łatwość zabawy (dzieci są najlepszymi testerami).

   

OPPI® zobowiązuje.

   

Zabawa jest niezbędna dla WSZYSTKICH dzieci! OPPI® nie rozróżnia chłopców i dziewczynek. Produkuje zabawki integracyjne dla każdej płci. Nie znajdziesz tu różu dla dziewczynek i niebieskiego dla chłopców, ponieważ chcą promować wartości akceptacji i tolerancji. Ich zabawki są odpowiednie dla WSZYSTKICH dzieci, niezależnie od tego, czy są niepełnosprawne, czy nie. Tworzą zabawki dla każdego, kto chce się dobrze bawić.

 

 

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć