Lista produktów marki oppi piks

Oppi Piks

Traktujemy zabawę poważnie

„OPPI® to zaangażowana marka nowoczesnych zabawek, dedykowana rozwojowi wszystkich dzieci. Projektujemy zabawki, aby zaspokoić potrzeby edukacyjne, to właśnie rozumiemy przez projekt edukacyjny.”

Misja

W OPPI® celem nadrzędnym jest dobro dzieci. OPPI® wspiera ich rozwój i zwiększa pewność siebie, aby stały się kompetentnymi dorosłymi. 

„Chcemy, aby OPPI® było firmą, która jest naprawdę dopasowana do opieki nad dziećmi i edukacji oraz terapeutycznych korzyści płynących z zabawy”.

Zabawka jest jednym z pierwszych przedmiotów, które dziecko będzie trzymało w dłoniach, dlatego projektowanie ich to duża odpowiedzialność. Design OPPI® to prosty, przemyślany produkt, który spełnia jedną lub więcej potrzeb. OPPI® współpracuje z ekspertami w tej dziedzinie (terapeutami zabaw, psychiatrami dziecięcymi itp.), aby stworzyć zabawkę, która w praktyczny sposób wspiera rozwój dziecka, np. radząc sobie z deficytem uwagi i koncentracji oraz rozwijając niezależność.

Wszystkie zabawki OPPI® są zatem pomyślane tak, aby łączyć dwa kluczowe elementy: design i edukację,

Dlaczego jakość materiałów jest ważna?

OPPI® bardzo poważnie podchodzi również do odpowiedzialności jeśli chodzi o wybór materiałów. Zapewnia zarówno bezpieczeństwo (zabawki są testowane w laboratorium), jak i łatwość zabawy (dzieci są najlepszymi testerami).

OPPI® zobowiązuje.

Zabawa jest niezbędna dla WSZYSTKICH dzieci! OPPI® nie rozróżnia chłopców i dziewczynek. Produkuje zabawki integracyjne dla każdej płci. Nie znajdziesz tu różu dla dziewczynek i niebieskiego dla chłopców, ponieważ chcą promować wartości akceptacji i tolerancji. Ich zabawki są odpowiednie dla WSZYSTKICH dzieci, niezależnie od tego, czy są niepełnosprawne, czy nie. Tworzą zabawki dla każdego, kto chce się dobrze bawić.

Klocki konstrukcyjne OPPI Piks – zabawa i rozwój motoryczny

Paradoksalnie, im prostsza zabawka, tym więcej możliwości dla dziecięcej wyobraźni. Klocki OPPI Piks to zestaw 18 stożków z bezpiecznego silikonu oraz 6 desek z naturalnego drewna bukowego. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci już od 3. roku życia, do 12. roku życia lub po prostu do kiedy tylko będą miały ochotę eksperymentować z układankami. Tworzenie konstrukcji jest ograniczone tylko wyobraźnią, dlatego klocki doskonale rozwijają zdolności motoryczne, koncentrację i kreatywność. Klocki konstrukcyjne OPPI Piks są cenione nawet za właściwości terapeutyczne, ponieważ pomagają dzieciom zmagającym się z zaburzeniami koncentracji i ADHD. O jakości zabawki doskonale świadczą też międzynarodowe nagrody: Spielwarrenmesse Toy Award 2022, A' Design Award Winner 2021 Platinium, Reddot Winner 2020, Spiel Gut i Concours Lepine.

Karty OPPI Piks – rozwijaj kreatywność swojego dziecka

Szukasz inspiracji na nowe budowle? Chcesz postawić przed dzieckiem nowe wyzwania? Doskonałym uzupełnieniem klocków konstrukcyjnych są karty kreatywne OPPI Piks! Znajdziesz tutaj pomysły na kolejne, coraz bardziej zaawansowane konstrukcje. Karty są dostępne na 4 poziomach trudności, dlatego możesz dostosować zabawę do wieku dziecka. Karty są laminowane – nie musisz obawiać się, że się zniszczą.

Kreatywność, koncentracja i zdolności motoryczne to umiejętności, które zdecydowanie przydają się w dalszym życiu – postaw na zabawki OPPI Piks i pomóż swojemu dziecku rozwijać się przez zabawę.

Brak produktów tego producenta